Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moduł komfortu a kodowanie pilota - Problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Moduł komfortu a kodowanie pilota - Problem

    Możesz napisać jakie są różnice między tymi trzema wersjami.

  • #2
    Moduł komfortu a kodowanie pilota - Problem

    Witam panowie mam problem. Takiego podobnego tematu nie znalazłem nigdzie.

    Posiadam moduł komfortu 1j0 959 799 AH



    Posiadam też pilot typu jajko (5FA 007 680) 433Mhz(1sztuka) który się uszkodził, czasami coś działa (nie da się naprawić).
    Kupiłem używkę, postępując zgodnie z tematami KODOWANIA W INTERNECIE na wszelkie sposoby,
    zawsze wyskakuje błąd:


    Czytając fora co oznacza błąd: pilot może być niekompatybilny, więc udałem się do serwisu z kluczykami.
    Tam pan pokazał nowy pilot do Skody, próbuje zaprogramować i dalej to samo.
    Dla pewności podjechałem do kolejnego serwisu w W-wa, tutaj Pan wziął arsenał pilotów i 3 urządzenia różne, ale ta sama sytuacja.
    Po rozmowie Pan mówi że coś nie tak jest, albo jakieś zwarcie albo nie wiadomo. Najpierw trzeba wyeliminować problem, albo zakupić alarm z pilotami i dołożyć.
    Ale ja nie che dokładać alarmu. ;/

    Czy ktoś spotkał się z takim problemem ??? Jest w stanie pomóc?

    Czy muszę kupić Moduł komfortu, czy może jakiś problem z elektryką ???
    Auto: Octavia 1 1.9 TDI AHF 110KM 2000r
    ---
    Pomogę - Kasowanie Błędów Nowy Dwór Maz i okolice
    OPEL (OP-COM do 2010) i VAG (VW Audi Skoda Seat do 2004 - czasami do 2010)

    Komentarz


    • #3
      U mnie taki błąd w takim samym układzie komfortu pojawiał się tylko i wyłącznie wtedy kiedy próbowałem dokodować polot o niewłaściwym numerze i co ciekawe poprzez waga nie chciał się zakodować.
      Kupiłem właściwy 1JO 959 799 N do komfortu 1J0 959 799 AH pasuje i metodą na dwa kluczyki jeden w stacyjce drugi w drzwiach zaprogramowałem tak jak w filmiku :shock:

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez karolw2
        Kupiłem właściwy 1JO 959 799 N do komfortu 1J0 959 799 AH pasuje i metodą na dwa kluczyki jeden w stacyjce drugi w drzwiach zaprogramowałem tak jak w filmiku :shock:
        Ale żeby serwis kluczyków nie mógł zakodować jednego z kilkunastu pilotów, to chyba jest jakiś problem czy się mylę?? Nie wiem czy tym sposobem próbowali.
        Auto: Octavia 1 1.9 TDI AHF 110KM 2000r
        ---
        Pomogę - Kasowanie Błędów Nowy Dwór Maz i okolice
        OPEL (OP-COM do 2010) i VAG (VW Audi Skoda Seat do 2004 - czasami do 2010)

        Komentarz


        • #5
          Widzisz z tym różnie bywa. Ostatnio kupowałem pilota dla kumpla od gościa który handluje kluczykami i tylko kluczykami/pilotami i zajmuje się ich programowaniem i szumnie na swojej stronie pisze że doradza ble ble ble. Więc podałem mu nr układu komfortu rocznik nr ori kluczyka itp. I co i dup przysłał starszy model kluczyka który nie pasował. Poszperałem w necie jaki pilot będzie pasował do komfortu kumpla i napisałem temu fachowcowi że potrzebuję konkretny numer i co się okazuje że działa i pasował bez problemu. Czyli sprzedawca nic nie wie na temat kluczyka.
          Niem wiem jakie kluczyki ci próbowali zaprogramować. Ale kup 1JO 959 799 N (rzadki jest i trudno go dostać) powinien zadziałać.

          Komentarz


          • #6
            Zadałem takie same pytanie ale na stronie harkan.pl

            i zaproponowali mi
            Harkan - Kluczyki, Transpondery, VW, Audi, Honda, Toyota
            albo
            Harkan - Kluczyki, Transpondery, VW, Audi, Honda, Toyota

            powiedzieli że napewno będzie działać.

            tylko boje się, żę kupię i nie będzie hulać.
            ale w sumie i tak muszę mieć bo moduł będę mieć z takim samym numerem więc pilot się przyda.

            Ale wg mnie coś chyba nie tak jest z modułem albo inną sprawą. Już sam nie wiem.
            Auto: Octavia 1 1.9 TDI AHF 110KM 2000r
            ---
            Pomogę - Kasowanie Błędów Nowy Dwór Maz i okolice
            OPEL (OP-COM do 2010) i VAG (VW Audi Skoda Seat do 2004 - czasami do 2010)

            Komentarz


            • #7
              Te dwa modele 100% będą pasowały. Jak kupiłem używkę na allegro. 75 zł + nacięcie grota 35zł. Jak nie będzie działać to możesz się umówić że oddasz. Ten komfort jest specyficzny i piloty działają tylko z końcówkami 1J0959753N, 1J0959753B, 1J0959753A i może próbował ci magik kodować nowsze które nie zadziałają.

              Komentarz


              • #8
                z tego co widziałem próbował taki sam jak mam (jajko), 2 przyciskowe, 3 przyciskowe, wszystkie do skody jakie miał na sklepie.

                Załóżmy że nie da się dodać pilota co może być problemem??
                Auto: Octavia 1 1.9 TDI AHF 110KM 2000r
                ---
                Pomogę - Kasowanie Błędów Nowy Dwór Maz i okolice
                OPEL (OP-COM do 2010) i VAG (VW Audi Skoda Seat do 2004 - czasami do 2010)

                Komentarz


                • #9
                  Witam!! Panowie powiedzcie mi w którym miejscu jest zamontowany ten cholerny moduł komfortu w octavi 1.9 TDI 110KM 2003r ICE Pozdrawiam

                  Komentarz


                  • #10
                    Pod licznikiem obok kiery

                    dołączam foto z forum z tematu link poniżej


                    temat na forum: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=787165

                    [ Dodano: Wto 22 Paź, 13 20:09 ]
                    Kluczyk 1J0959753N zamówiony zobaczymy, dam znać.
                    Auto: Octavia 1 1.9 TDI AHF 110KM 2000r
                    ---
                    Pomogę - Kasowanie Błędów Nowy Dwór Maz i okolice
                    OPEL (OP-COM do 2010) i VAG (VW Audi Skoda Seat do 2004 - czasami do 2010)

                    Komentarz


                    • #11
                      DZięki za fotke. Kopiuje i Link

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez karolw2
                        U mnie taki błąd w takim samym układzie komfortu pojawiał się tylko i wyłącznie wtedy kiedy próbowałem dokodować polot o niewłaściwym numerze i co ciekawe poprzez waga nie chciał się zakodować.
                        Kupiłem właściwy 1JO 959 799 N do komfortu 1J0 959 799 AH pasuje i metodą na dwa kluczyki jeden w stacyjce drugi w drzwiach zaprogramowałem tak jak w filmiku :shock:
                        Normalnie cud, udało się kupiłem kluczyk 1JO 959 799 N zajęło mi to 10sek i działa.
                        a dwa serwisy nie mogły. Po prostu to jest nietypowy moduł.

                        Temat uważam za zamknięty.

                        P.S. karolw2 dla ciebie WIELKIE PIWO się należy.
                        Auto: Octavia 1 1.9 TDI AHF 110KM 2000r
                        ---
                        Pomogę - Kasowanie Błędów Nowy Dwór Maz i okolice
                        OPEL (OP-COM do 2010) i VAG (VW Audi Skoda Seat do 2004 - czasami do 2010)

                        Komentarz


                        • #13
                          dzygi, proszę bardzo, po to jest forum żeby doradzać i pomagać :P

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X