Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z radiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z radiem

    U mnie dziś była wymiana czynninka chlodzącego, lecz jest chyba nawet głośniej. Mam przyjechać za tydzień, gdy maszyna do serwisu klimy bedzie po kalibracji.
    Serwis niestety nie stwierdził, co jest przyczyną wycia....

  • #2
    Problem z radiem

    Witam przepraszam jeśli zakładam nowy temat po pierwsze jestem całkiem nowy na forum ale i szukałem nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

    Więc tak kupiłem Skodę Octavię I bez radia
    podłączyłem radio (jakieś tam) radio gra ale gdy radio się podłączone to nie zamknę samochodu ;/ wyjaśnię bardziej próbuje zamknąć auto z pilota zamknie się wszystko prócz drzwi od strony kierowcy i pasażera tył. Odłączę radio zamykam i wszystko jest ok.
    wiem tyle że jest jakiś moduł komfortu w nim i najlepiej gdybym miał oryginalne radio ale szukałem na necie oryginalnego owszem są, tylko że u mnie są dwie kostki ISO Normalne kostka prądowa i na głośniki i też jest taka mała kostka koloru NIEBIESKIEGO i ona pewnie też powinna być podłączona do radia ale w radiu które znalazłem są dwa wejścia na kostki ISO i taka kostka jedna długa na same górze wiec ta moja kostka chyba nie będzie pasować tak ??

    jak będzie trzeba to zrobię fotki tej niebieskiej kostki ale pewnie będziecie wiedzieć dokładnie o co chodzi.

    a tak bez radia jeździć w samochodzie to lipa i nie wiem co mam z tym zrobić ??

    czekam na jakieś podpowiedzi z waszej strony co z tym zrobić aby było wszystko ok.

    Komentarz


    • #3
      ja miałem podobny problem jak radio chodziło to cały czas paliło mi się podświetlenie rejestracji i cała deska rozdzielcza pojechałem do znajomego elektryka okazało się że ktoś źle podłączył radio wypiął jeden jakiś kabelek i wszystko wróciło do normy...

      Komentarz


      • #4
        typowy problem
        albo podjedz do pierwszego lepszego zakladu , co radia montują
        albo probowka w reke i sprawdzaj , gdzie plus po stacycjce i gdzie staly plus i tak samo ma byc podlaczone do twojego radia
        czerwony plus po stacyjce , zółty stały plus

        mala niebieska kostka to kabel zmieniarki
        i ta kostka jest jedna z trzech , ktore sie wpina nad standardowe
        ale ona bez problemu moze byc sama wpieta
        kazde oryginalne radio skody bedzie pasowalo
        jest O1 RS 1.8T XENON
        była O1 1.9 TDI AGR

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez andru123
          typowy problem
          albo podjedz do pierwszego lepszego zakladu , co radia montują
          albo probowka w reke i sprawdzaj , gdzie plus po stacycjce i gdzie staly plus i tak samo ma byc podlaczone do twojego radia
          czerwony plus po stacyjce , zółty stały plus

          mala niebieska kostka to kabel zmieniarki
          i ta kostka jest jedna z trzech , ktore sie wpina nad standardowe
          ale ona bez problemu moze byc sama wpieta
          kazde oryginalne radio skody bedzie pasowalo

          Bo jest jeszcze coś wyciągnę radio zamknę się od środka to wszystkie się zamykają drzwi a od strony kierowcy i tył pasażera za mną otwierają się i nie da rady zamknąć ;/ i zauważyłem że oświetlenie w środku z tego chyba tytułu szaleje nie raz się zaświeci a nie raz nie...

          Komentarz


          • #6
            niestety oryginalne radio skody odmówiło posłuszeństwa więc kupiłem coś takiego

            Link

            wg opisu radio ma funkcje podtrzymywania pamięci, ale nie wiem co i jak podłączyć - niby kostkę wpiąłem ale niestety po każdym wyjęciu kluczyka kasuje moje ustawienia
            może ktoś wie jakiego koloru jest kabelek odpowiedzialny za tą funkcje w instalacji w skodzie oraz jaki do dołączanych kostek ISO ???

            Komentarz


            • #7
              Forum - Octavia Club Polska
              Forum - Octavia Club Polska
              BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

              SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X