Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czujnik temperatury

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czujnik temperatury

    Mój zachwalany 4-ro miesięczny ZTE V987 wyzionął ducha. Tzn działa, lecz ekran coś świruje z kolorami. Zadałem pytanie chinatronic-owi z aliexpress o szczegóły wysyłki dla naprawy gwarancyjnej. Czeka mnie kilkutygodniowa męczarnia z Omnią 2 :evil:

  • #2
    Czujnik temperatury

    Witam,

    Nie obracają mi się wentylatory gdy silnik zaczyna się grzać... . W korkach to mega problem i muszę włączać dmuchawy.

    Wiem, ze były podobne tematy, lecz...

    Pomyślałem sobie, ze to przez czujnik temp, znalazłem coś zielonego, a gdy do odczepiłem to zaczął się wylewać płyn chłodniczy, wiec spanikowałem i szybko zatkałem. Nie wiem czy dobrze zrobiłem myśląc, ze to ten element jakiego szukam... .

    Zatem moje pytanie: czy to jest czujnik? a jeśli nie to gdzie go szukać?
    Załączone pliki
    Octavia I Combi 4x4 SLX
    115KM AZH 2.0 + LPG

    Komentarz


    • #3
      jak się nie mylę, to dobrze wybrałeś, to powinien być czujnik temperatury.
      No a jak się wylał płyn chłodniczy to tym bardziej to musi być ten czujnik
      był: VW Golf IV 1.9 TDI AJM '01 ->
      jest: Skoda Octavia 1 1,6 BFQ '04



      komputer VAG - Rybnik i okolice -> info PW.

      Komentarz


      • #4
        Panie... jutro powtórzę procedurę, dzięki ... tylko co z ubytkiem płynu? Nie wyleje mi się więcej powiedzmy jak 100 ml? czy bede miał powódź...
        Octavia I Combi 4x4 SLX
        115KM AZH 2.0 + LPG

        Komentarz


        • #5
          Sprawdź czy dochodzi napięcie do wentylatorów. Mają to do siebie, że szczotki lubią się podwieszć a wystarczy delikatnie popukać młoteczkiem. Sprawdzone.
          Jeżeli mój post coś wniósł, to wyślij ,,pomógł,,

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X