Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pikanie przy odpalaniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pikanie przy odpalaniu

    mcandy, skoro i tak stoisz w korku, to moze lepiej po prostu ruszyc na jedynce, po czym jak dobijasz do tych 2-2,5tys na niej, to zamiast zmienic bieg, wrzucic luz i sie podtoczyc spokojnie? Przeciez nikogo nie zbawi, ze jedziesz te parenascie metrow pare sekund dłuzej.. I tak stanac trzeba i tak

  • #2
    Pikanie przy odpalaniu

    Witam wszystkich. Mój problem/pytanie polega na pikaniu podczas odpalania Auta. Gdy odpalam auto to coraz częściej pika mi 3 razy i wskazówki na zegarach się ruszają... Szukałem wcześniej tego teamatu na forum ale bez skutków, dodam jeszcze że auto to Octavia 1, 1,6 AEE +LPG. Przed założeniem LPG również pikał. Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Re: Pikanie przy odpalaniu

      Zamieszczone przez pawel5127
      Witam wszystkich. Mój problem/pytanie polega na pikaniu podczas odpalania Auta. Gdy odpalam auto to coraz częściej pika mi 3 razy i wskazówki na zegarach się ruszają... Szukałem wcześniej tego teamatu na forum ale bez skutków, dodam jeszcze że auto to Octavia 1, 1,6 AEE +LPG. Przed założeniem LPG również pikał. Pozdrawiam
      a czy kontrolki jakieś się świecą?
      był: VW Golf IV 1.9 TDI AJM '01 ->
      jest: Skoda Octavia 1 1,6 BFQ '04



      komputer VAG - Rybnik i okolice -> info PW.

      Komentarz


      • #4
        mi też pika, ale oznacza to że jezdnia jest śliska : :szeroki_usmiech

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez mateo15
          mi też pika, ale oznacza to że jezdnia jest śliska
          a dokładniej mówiąc spadek temperatury poniżej +4stopnie :wink:

          czasem warto poczytać instrukcję :diabelski_usmiech
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            no ale nie powiem jak sie przesiadłem na octe to tez mnie to zastanawiało co tak pika, no i sie rozwiązało po zerknięciu w instrukcje właśnie

            Komentarz


            • #7
              Może nie zapięte pasy ma kierownik przy odpalaniu auta
              U mnie pika.
              Przed odpaleniem auta jak mam zapięty pas, to nie pika.
              Była O1 AGR

              Jest O1FL ALH

              Komentarz


              • #8
                Nic, się nie świeci. Po prostu tylko pika Niestety nie posiadam instrukcji do tego auta, więc sięgnąłem po poradę, za co dziękuję

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X