Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wycieraczki nie działały przez kilka godzin....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wycieraczki nie działały przez kilka godzin....

    klarus oj tam oj tam :P Dojechali :?: Dojechali to na ch.j drążyć temat :P

    Zamieszczone przez mirek_p11
    wosk
    Obawiam się że przy stanie mojej lakierki nie ma to sensu :roll:

  • #2
    Wycieraczki nie działały przez kilka godzin....

    Witam.
    Jadąc w deszczu wycieraczki śmigały na czasówkach i tak bezproblemowo aż do domku dojechałem. Nie wyłączałem wycieraczek i zgasiłem silnik. Po pewnym czasie odpaliłem samochód z włączonymi wycieraczkami i podczas odpalania wycieraczki weszły w tryb pracy i po chwili je zatrzymało. Coś jakby odłączyło napięcie do wycieraczek. Wycieraczki na przodzie przestały działać.Nie działały w żadnej pozycji. Spryskiwacz na przednią i z tyłu działał, wycieraczka tył też. Vag nic nie pokazał, sprawdziłem przekaźnik, bezpieczniki, zamknięcie pokrywy silnika i nic. Dzisiaj rano odpalam a wycieraczki powróciły do stanu poprzedniego czyli wszystko działa. CO TO MOGŁO BYĆ??? Nie chcę żeby gdzieś w trasie podczas deszczu mnie to spotkało. Macie jakieś pomysły?

    Komentarz


    • #3
      Miner998, Jeżeli przekaznik,bezpiecznik jest dobry to by trza sprawdzić zasilanie,instalacje,styki,mase itd.Może gdzieś jest zwarcie,luzne styki,masa ma luz.
      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
      Pozdrawiam ANIOL

      Komentarz


      • #4
        Zapieczony był mechanizm wycieraczek. Aż dziw bierze że w ogóle działały. Po wymontowaniu mechanizmu, wyczyszczeniu sworzni i nasmarowaniu wszystko śmiga pięknie.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X