Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

siadla elektryka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • siadla elektryka

    Pozdro dla kierownika czarnej OI kombi ( chyba ops: ), którego otrabiłem ok. 12:15 na Kasprzaka ( wjeżdżałeś na parking, pod dawny budynek Polfy )...

  • #2
    siadla elektryka

    nie dziala mi elektryka szyby lusterka centralny od srodka (kluczykiem hula elegancko) czy ktos mi powie co to moze byc, i ile moze kosztowac

    Komentarz


    • #3
      poszukaj na forum tematow zwiazanych z modulem komfortu - pewnie tam znajdziesz odpowiedz na swoje pytania
      i napisz czy nie dziala we wszystkich drzwiach czy np. tylko w drzwiach kierowcy?

      ps:
      najczestsze przyczyny:
      1 urwany kabel (niestety przewaznie musisz wyciagnac wiazke aby to sprawdzic0
      2 "zielone" we wtyczce modulu komfortu
      3 zwalony modul komfortu
      pozdrawiam
      Adam W.

      Komentarz


      • #4
        nie dziala we wszystkich drzwiach

        [ Dodano: Sro 23 Kwi, 08 22:44 ]
        nie dziala przod i tyl oraz ustawianie lusterek i podgrzewanie, a jak chce zamknac centrakny w drziach od kierownicy to daje tylko taki impuls i to wszystko
        :roll:

        [ Dodano: Sro 23 Kwi, 08 23:04 ]
        sorki centralny dziala znaczy sie ta blokada drzwi od srodka tylko te szyby i lusterka :?:

        [ Dodano: Sro 23 Kwi, 08 23:05 ]
        nie dzialaja, bede szukal na forum ma nadzieje ze cos znajde

        Komentarz


        • #5
          ktory rok auta i jaki model wyposazenia masz ?

          Komentarz


          • #6
            auto jest z 2000 roku model glx, to co nie hula to szyby z przodu z tylu oraz ustawianie i podgrzewanie lusterek, z tego co wyczytalem to bedzie modul komfortu w sobote bede probowal to sprawdzic (jeszcze nie wiem jak ale bede probowal), wiem ze jak tu pojade do warsztatu to mi nic nie zrobia a zkasuja jak za zboze ale jak nic sam nie zrobie to bede musial,

            Komentarz


            • #7
              90% modul komfortu umarl. musialbys sprawdzic jakie oznaczenie ma modul komfortu i napisz do mnie bo moze bede mial.

              Komentarz


              • #8
                to sa kody ktore zpisalem z jakiejs czarnej skrzynki pod kierownica( nie jestem pewien czy to jest modul) 1j0959799q auto jest w wersji angielskiej, jak by mi ktos pomugl jak sprawdzic modul to gury dziekuje

                Komentarz


                • #9
                  dokladnie to jest nr modulu . poszuka sie cos

                  Komentarz


                  • #10
                    szybki zrobione hulaja jak tralalla :idea:

                    Komentarz


                    • #11
                      jarus, i co to było moduł komfortu?
                      bo ja miałem potobnie i okazało się że moduł
                      ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

                      JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

                      Komentarz


                      • #12
                        u mnie byl modul jeszcze tylko z turbinka sie musze uporac i bedzie git,

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X