Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stuki w bagazniku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stuki w bagazniku

    Jestem Kasia i na codzień poruszam się octavką 1.9 TDi, przekazując wam moje doswiadczenia w uzytkowaniu, mam nadzieję, że to forum wzbogaci moją wiedzię. Pozdr!
    Zawsze szanuję ulicę i ludzi z niej.

  • #2
    Stuki w bagazniku

    Serdecznie witam forumowiczow

    To moj pierwszy post. Kupilem Octavie 1 (Kombi) - no i jest jedna rzecz, na wybojach stuka mi w bagazniku z lewej i prawej strony (bardziej z prawej). Dzwieki dochodza z plastikowych listew po obu stronach - na wysokosci glosnikow. Myslalem ze to plastiki ocieraja - ale w ten weekend rozebralem bagaznik i prawa listwe (glosniejsze stuki) kompletnie zdjalem i nie pomoglo. Pod plastikiem jest metal i nie ma w zaden sposob dojscia nizej.

    Stuki testowalem w jadacym aucie - siedzac w bagazniku Stuk (lub skrzypienie) dochodzi spod metalu w miejscu gdzie jest glosnik w listwie. Probowalem tam naciskac i przytrzymywac - ale nic - Stuk robil co chcial

    Prosze o pomoc - co to moze byc? Ostatnio mialem kapitalny przeglad w ASO - i ponoc prawy amortyzator cieknie - i bedzie do wymiany, tutaj padlo moje podejrzenie, ale przypomne stuka (skrzypi) z obu stron (tylko z prawej czesciej).

    Komentarz


    • #3
      pewnie amortyzatory do wymiany , nie trzymaja na krótkim skoku , pewnie łożyska gumowo-kulowe czy jakoś tak też pewnei do wymiany... , dzwięk po samochodzie rozchdodzi się dość dziwnie czasami , kiedyś stykał mi klocek a ja to słyszłaem na podszybiu..
      O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
      GVI 1.4TSI
      LANCIA YPSILON 1.2 MPI
      tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X