Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z zamkiem kierowcy O1/99

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z zamkiem kierowcy O1/99

    nie wiem czy w octavi tak jest ale moga byc gumy na maglownicy- jak sie wyrobia moze byc taki efekt

  • #2
    Problem z zamkiem kierowcy O1/99

    Witam po ok 1,5 miesiącu jazdy pierwszy zgrzyt konkretnie chodzi o zamek drzwi kierowcy zauważyłem że nie działa mechanizm zamykania i otwierania z kluczyka, centralny ok, elektryka drzwi również i tu małe pytanko co to może być. Temat wielokrotnie omawiany ale od strony elektrycznej a u mnie te sprawy są ok centralny działa i z bagażnika też mogę otwierać i zamykać. Objawy są takie jak by zamek nie stawiał żadnego oporu dla kluczyka. Myślę że może jakieś cięgno lub dźwigienka ale pewnie to i klamka by nie działała a jest ok i zewnętrzna i wewnętrzna. Zauważyłem to dziś rano jadąc do pracy i nie miałem czasu jeszcze zajrzeć byłbym wdzięczny za jakieś sugestie.
    Fuel Consumption 5Ltr (bez kieliszka :-))

    Komentarz


    • #3
      a może jakiś kolega wkłądał w nocy śrubokręt lub inny wytrych i roz....ł wkładkę :twisted:
      była czeszka jest franca ale wolałem czeszkę

      Komentarz


      • #4
        Problem z zamkiem kierowcy O1/99

        Zamieszczone przez lyzy 110
        a może jakiś kolega wkłądał w nocy śrubokręt lub inny wytrych i roz....ł wkładkę :twisted:
        To to raczej odpada bo byłoby widać jakieś znaki poza tym car stał pod domem w ogrodzeniu i w oświetlonym miejscu.
        Fuel Consumption 5Ltr (bez kieliszka :-))

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X