Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CHYBA ZAWIESZENIE

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • CHYBA ZAWIESZENIE

    Tydzień temu miałem kolizję swoją Octavią kombi.Zgłosiłem naprawę na AC.Przyjechał gośc od likwidacji szkód,zrobił zdjęcia wszystko opisał.Wyszło na to że lewy przedni błotnik jest do malowania,drzwi lewe przednie i tylne są do wymiany,błotnik lewy tylny do malowania i zdeżak tylny do malowana.Może ktoś z was miał podobną sytuację.Ile mogą mi za to wypłacic keszu,dodam że zgodziłem się na rozliczenie - wypłaty pieniędzy i zrobię to sam.Jestem ubezpieczony w Allianz.

  • #2
    CHYBA ZAWIESZENIE

    WITAM
    Gdy hamuję z ponad 100 km/h to słychać jakieś buczenie z przodu, 3 miesiące temu sprawdzono zawieszenie, klocki mają jakieś 15000, tarcze też raczej dobre, na kierownicy nie czuć bicia, co to może być?

    Komentarz


    • #3
      Jakie to sa tarcze??
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        wentylowane, mam najechane 94kkm, na kierownicy nie czuć bicia, może tuleje wahacza

        Komentarz


        • #5
          Ale tarcze sa seryjne czy jakies nacinane/nawiercane. :?: Pytam, bo jesli tak, to bylby jak najbardziej normalny objaw - wiec cos staram sie wykluczyc.


          To ze wentylowane, to akurat domyslilem sie

          Na pewno buczy z przodu?? A bebny sprawdzone??
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            myślę , że może być kilka przyczyn. Jakie masz opony ( firma, przebieg), bo one też potrafią nieźle hałasować, ale wtedy zmienia się odgłos przy hamowaniu w zakręcie.
            Jeśli to zestaw klocki-tarcze to jest opcja , że je poprostu zajeździłes. Można calkiem nowy zestaw zamęczyć w pół godziny. Jeśli doprowadzisz do bardzo wysokiej temperatury tarcze ( np aż zmienią kolor na fioletowy) i szybko je ostudzisz ( np wjeżdżając w kałużę) tarcze dostaną taki specyficzny połysk ( zeszklą się) i wtedy przy hamowaniu wydają taki dziwny, twardy dżwięk przy zwalnianiu. Bardzo częsta nadają się już tylko do przetopu
            NOWA TWARZ http://www.wrzuta.pl/obraz/x1NMSALRtR/
            Bilstein B4+tarcze ATE PD+klocki ATE - SUPER ZESTAW !!
            Wojtisek - bokiem do przodu to jest to !!!!
            171 KM ; 402 Nm obr/min
            Nie sztuką jest zabić muchę przednią szybą, sztuką jest zabić ją boczną...

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X