Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przednie drzwi kierowcy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przednie drzwi kierowcy

    Zamieszczone przez Joker_b-stok
    Ziomal, nie ma sprawy - jeszcze raz najlepszego !!!
    Miało być po tajniaku :diabelski_usmiech

  • #2
    Przednie drzwi kierowcy

    Witam Was. Mam problem z szyba w przednich drzwiach. Szyba caly czas przy opuszczaniu i podnoszeniu wydaje dziwne dzwieki, jakich wczesniej nie wydawala. Czasami nawet sie blokuje przy podnoszeniu. Podejrzewam ze jest to problem z calym uchwytem a moze i silownikami. Mam wersje czeszki z elektrycznymi szybami.Chcialem zdjac obudowe i zobaczyc co sie z tym dzieje. Nie moge zdjac tej obudowy poniewaz cos blokuje przy panelu z przyciskami. Czy ktos wie jak moglym to odkrecic, odblokowac??


    Dzieki wielkie. Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow czeszek

    Komentarz


    • #3
      Tam gdzie jest rączka masz gumową część rączki od spodu musisz ją podważyć aż zejdzie .Pod spodem jest mocowanie na śrubach i to cię trzyma.
      Takie zwykłe Ambiente

      Komentarz


      • #4
        Dzieki. Chociaz jutro jest niedziela to i tak szybko sprobuje to podwarzyc. Dzisiaj probowalem ale mialem wrazenie ze cos sie polamie .

        [ Dodano: Nie 18 Maj, 08 21:06 ]
        Udalo sie i sciagnalem cala obudowe. Niestety nie udalo mi sie dzisiaj naprawic latajacej szyby ale na tygodniu to zrobie. Zrobilem tez fotke tego nieszczesliwego urzadzenia i wrzuce na dniach dla majacych ten sam problem z szyba.

        Pozdrawiam

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X