Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z elektryka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem z elektryka

    orzus, :wink:
    poszukuje......

  • #2
    problem z elektryka

    Witam! Mam problem z gniazdami na zapalniczki, poprostu nie działają. Jaka może być tego przyczyna? bezpiecznik? I jeszcze nie świecą mi światełka w bagażniku.. wymieniłem na nowe i nic.. Bardzo proszę o jakąś pomoc lub rade.

    Komentarz


    • #3
      sprawdź bezpieczniki ja jak zrobiłem zwarci przy zapalniczce to padł bezpiecznik

      co do lampki nie wiem czy bezpiecznik możesz sprawdzić czy kabel gdzieś nie jest uszkodzony albo padł czujnik i dlatego nie świeci
      ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

      JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

      Komentarz


      • #4
        Dzięki śliczne, ale był bym wdzięczny jak byś mi powiedział coś bliżej bo mam ten samochód od kilku dni a książka serwisowa jest po niemiecku i nie ukrywam że nie wiele rozumiem z tego. Mógł byś mi powiedzieć który to bezpiecznik i gdzie znajduje się czujnik od klapy bagażnika??

        Komentarz


        • #5
          co do bezpiecznika nie pamiętam który to sprawdzając w książce zupełnie sie nie zgadza co innego na papierze a co innego w aucie więc musisz otworzyć pokrywke i sprawdzić wszystkie

          bezpieczniki są z boku w desce rozdzielczej jak otworzysz drzwi kierowcy otwierasz klapke i masz bezpieczniki

          nie wiem na 100% gdzie jest czujnik otwartej klapy w bagażniku ale jeśli jest tak jak w drzwiach to jest to mikrostyk który znajduje się w zamku, ale nie wiem czy on jest przyczyną może być poprostu gdzieś przerwany kabel

          może ktoś na forum miał taki problem uzyj funkcji szukaj napewno coś znajdziesz
          ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

          JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

          Komentarz


          • #6
            ok dzięki za pomoc. pozdrawiam

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X