Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gaz jest...a kontrolka piszczy????!!!!!!!!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gaz jest...a kontrolka piszczy????!!!!!!!!!!

    Zamieszczone przez Purchawa
    Niestety nieprzewidziane sytuacje i awarie sie zdarzaja.
    Jednak forum OCP, moze sie i tak pochwalic bardzo wysokim uptime'em.

    Ostatni przestoj jaki pamietam, byl chyba poltora roku temu i to zwiazany z przenosinami serwera.
    W kazdym badz razie przepraszamy, za zaistniala sytuacje.
    Podejrzewam, że absolutnie nikt nie ma o to do nikogo pretensji. Po prostu wszyscy przyzwyczaili się, że strona działa bez zarzutu przez tyle czasu a tu nagle "ciemność widzę" :diabelski_usmiech ...
    OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

  • #2
    Gaz jest...a kontrolka piszczy????!!!!!!!!!!

    Butla pełna, przejechane około 50 km, komp przełącza na benzynę, kontrolka piszczy. Przełączyłem ręcznie, przełączył się i jeżdziłem dalej. Wczoraj niestety, znowu się przełączył, ale teraz piszczy na okrągło, nie wiem, czy jeżdzę na benzynie, czy na gazie. Piszczy cały czas, miga czerwona kontrolka, jakby gazu nie było, A JEST!!!!. Nie można przełączyć ręcznie , bo to nic nie daje. Piszczy cały czas. Może jakieś sugestie. Gaz sekwencyjny AKME. Nadmieniam, że niedawno zmieniono reduktor, oraz wymieniono wszystkie przewody, bo były już sparciałe.
    Moja Octavka tyle pali---

    Piszę poprawnie po polsku.

    Komentarz


    • #3
      poszukaj kolegi huwe z jego opisu wal na pw i on napewno poradzi Forum - Octavia Club Polska masz linka do tematu tam namiar na huwe-go
      Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
      Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
      A mówiła mama -
      "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
      http://campaign.scania.com/v8/

      Komentarz


      • #4
        reguła jest taka : ecu gazowe nie bierze pod uwage ilości gazu w zbiorniku - wskazanie jest tylko dla ... hmm nazwijmy to komfortu użytkownika. najważniejszym wskazaniem dla kompa gazowego jest : 1. ciśnienie gazu , 2. podciśnienie w kolektorze ssącym, 3 inne ( czas wtrysku itp.)
        proponuję więc sprawdzić wszystkie połączenia wężyków od reduktora do czujnika ciśnienia, oraz od listwy do tegoż czujnika. podejrzewam, że będzie to czujnik zintegrowany typu PS01.- wyglądem przypomina przekaźnik. coś jest z tym nie tak. Jeśli masz softa, to po podpieciu sprawdź wartości ciśnienia gazu.
        Zenuś pa pa teraz gra nam rcd310- i bardzo fajnie gra. masz problem z LPG - walnij na PW - postaram się pomóc

        Komentarz


        • #5
          Byłem dziś u gazownika. Właśnie nie było ciśnienia gazu, w każdym razie zrobili, ale podpowiedzieli, żebym zmienił stację, gdzie tankuję. I tu chyba mają rację!!!. Tankowałem na stacji, gdzie dwóch sąsiadów mi mówiło, żeby tam nie jeździć. Ale ja tam jeździłem. Powiedzieli mi, że może dolali jakiegoś świństwa, albo wody do gazu i taki gaz zatankowałem. Objawy tego są widoczne, Na benzynie,na wolnych obrotach, jest OK. Jak przełączy się na gaz, obroty falują, a nawet gaśnie. Zobaczę, co będzie jak zatankuję na innej stacji.
          Moja Octavka tyle pali---

          Piszę poprawnie po polsku.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X