Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kontrolka płynu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kontrolka płynu

    Moja jeździ od 20.02.09 i już coś ponad 2200 najechane. Z oczekiwaniem na odbiór i samym odbiorem była za to kompletna komedia.

    No ale chyba taki niewielki OT zrobiliśmy.

  • #2
    kontrolka płynu

    witam . mam problem z chlodzeniem . otoz jak jest niska temperatura tak ja np dzis ok 6-9 °C to po zapaleniu silnika zapala mi sie kontrola chlodzenia. myslalem ze mam malo plyny ale nie jest go w normi miedzy min a max. na rozgrzanym sielniku to nie wystepujepowiedzieli mi spece ze skończyla sie żywotnosc ziorniczka wyrównawczego. spotkal sie ktos z tym?

    Komentarz


    • #3
      Linkłem podobny problem, spróbuj odkręcić zbiorniczek [na zimnym silniku oczywiście] i tam są dwa takie "druty" zamoczone w płynie,ja je lekko śrubokrętem odczyściłem ,tzn,poszorowałem po nich bo był na nich jakis taki dziwny osad i pomogło :szeroki_usmiech może u Ciebie też pomoże

      Pozdrawiam
      -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

      Komentarz


      • #4
        ok dzieki juz ide i pobawie sie przy nich

        Komentarz


        • #5
          i co pomogło :?:
          -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

          Komentarz


          • #6
            tak dzieki juz sie nie zapala przynajmniej do dzis pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              ide i ja z tym działac.....bo mnie coraz bardziej drazni ta kontrolka i "piszczek"

              [ Dodano: Wto 16 Wrz, 08 18:49 ]
              U mnie jest tak nie min nie max.....druciki sa czyste, wiec ja bede musiał dolac ze 100 ml wody destylowanej

              [ Dodano: Sro 17 Wrz, 08 17:39 ]
              I bez dolewania sie obeszło....rano kontrolka sie nie zapaliła, po pracy też nie...wiec sposób Arka sie sprawdził. Wielkie dzieki (szkoda, ze nie mam jak dać "+ pomógł). Pewnie nie jeden "mechanik" za ta usługe wziął by pare zł, ze pół auta musiał rozebraz zeby to zrobic.......Jeszcze raz dzieki!!!!!
              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X