Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] "Twarde" sprzgło

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] "Twarde" sprzgło

    nawet nawet wyglada i zobacz nawet taki sam kolor jak mojego malenstwa czyli bez :twisted:
    AAA

  • #2
    [O1] "Twarde" sprzgło

    W mojej Octavce ciężko działa sprzęgło, tzn. jest dość twarde. Wcześniej jeździłem Fabią i sprzęgło nie działało tak ciężko. Czy istnieje jakaś możliwość regulacji oporu sprzęgła? Czy może jest to objaw jakiejś usterki?
    OIII 1.2 TSI 105 KM

    Komentarz


    • #3
      Prawdopodobnie kończy sie sprzęgło. W miarę jak tarcza sprzęgła robi się coraz cieńsza wzrasta opór na pedale podczas wyciskania. Obiaw ustępuje po wymianie tarczy sprzegła a najlepiej całej dwumasybo i ona najczęściej już ma dość. Przerabiałem to :lol: Koszt dwumasy Luk na allegro ok 1300 PLN
      Teraz xenony by krzynol

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez bogusg
        Prawdopodobnie kończy sie sprzęgło.
        Ostatnio podczas "dużego" przeglądu w ASO nic nie wspominali na temat sprzęgła.
        Jeżeli faktycznie kończy się sprzęgło to czy można jakoś określić ile mi jeszcze zostało czasu? Jakie mogą być ewentualne skutki awarii sprzęgła podczas jazdy?
        OIII 1.2 TSI 105 KM

        Komentarz


        • #5
          Zanim całkiem padnie najpierw zacznie się ślizgać przy przyśpieszaniu na wyższych biegach t.j V lub VI jesli taką masz i bedzie to sygnał, że trzeba je wymienić. Chyba że wcześniej padnie dwumasa o obiawach jakie daje poszukaj na forum ( m.in. telepanie autem na biegu jałowym gdy samochód stoi )
          Teraz xenony by krzynol

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X