Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

woda w bagażniku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Znalazłem przeciek. U mnie woda dostawała się przy lampie. Swoją drogą ciekawe jaki geniusz wymyślił zastosowanie piankowej uszczelki, która nasiąka wodą :roll:

    [ Dodano: Sob 18 Kwi, 15 12:41 ]
    No i okazało się, że nie był to jedyny przeciek :roll: Woda zalatywała jeszcze przy śrubie mocującej teleskop klapy. Rozwiązanie proste - pod podkładkę wsadziłem gumową uszczelkę i dobrze dokręciłem. Mam nadzieje, że już więcej wody w aucie nie zobaczę
    moje stare auto
    jest scout

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez yosssarian Zobacz wpis
      Wodę mam i ja - mało ale to irytujące - u mnie kapie z tego miejsca gdzie zaczyna się strzałka - taki metalowy profil i teraz pytanie w którym miejscu ta woda się dostaje do profilu?
      Z góry dzięki za pomoc.

      Mam o tyle dobrze że mogę sobie podłożyć frisbee i woda nie zalewa mi bagażnika
      Witam czy problem z wodą rozwiązany bo u mnie w tym samym miejscu się dostaje i od 2 miesięcy zajść przyczyny nie mogę

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez Mariusz Olech Zobacz wpis

        Witam czy problem z wodą rozwiązany bo u mnie w tym samym miejscu się dostaje i od 2 miesięcy zajść przyczyny nie mogę
        Sprawdź jeszcze za tym obiciem gdzie zaznaczyłem na czerwono. Tam jest przynajmniej u mnie, plastikowa kratka z klapkami (nie wiem czy to przypadkiem nie jakiś wylot ciśnieniowy albo coś takiego). U mnie z uszczelki tej klapki ciekło do środka.
        Załączone pliki

        Komentarz


        • #29
          Pojawiła mi się woda w bagażniku. Zauważyłem że leci prawdopodobnie przez tylną lampę - krople pod lampą i mokra uszczelka.

          Spróbować wymienić uszczelkę czy może jakieś uszczelnianie silikonem?

          Komentarz


          • #30
            Witam w temacie jest post o wodzie dostającej się do bagażnika profilem, mam ten sam problem chciałem się zapytać czy wiadomo którędy dostawała wam się woda bo niestety nikt tego nie opisał.

            Komentarz


            • #31
              W moim przypadku (Octavia hatchback) zawiniła uszczelka klapy bagażnika która na "rynience" w miejscu w którym kończy się szyba a zaczyna się klapa zbyt luźno się trzymała.
              Akurat w tym miejscu w uszczelce pordzewiały druty.
              Zdemontowałem uszczelkę. Zmieniłem jej położenie względem rynienki przesuwając o kilkadziesiąt centymetrów w górę.
              Od tej pory jest sucho w bagażniku.

              Komentarz


              • #32
                wiem którędy woda dostaje się do bagażnika bo wlewa się przez profil prosto na gumowy dywanik który mam dołożony w bagażniku więc na szczęście tapicerka jest sucha, ale nie wiem którędy woda dostaje się do profilu?

                Komentarz


                • #33
                  Sprawdź gumowy peszel którym przewody poprowadzone są do klapy bagażnika i zerknij pod uszczelkę klapy bagażnika.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X