Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak otworzyc maske?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak otworzyc maske?

    Hi..

    Ja też polecam . Ceny zaskakująco niskie. Jak pomysle ile do tej pory przepłaciłem gdzie indziej ...
    Tomek


  • #2
    Jak otworzyc maske?

    witam
    Miałem stłuczkę skodą octavia i nie mogę otworzyć maski przy pomocy linki. Czy dało by się to zrobić inaczej. Poprzez wsadzenie ręki przez lampę (która już jest z rozbita i zdemontowana)?Maska nie jest pognieciona pod czas stłuczki mogla jedynie linka się zerwać lub przesunąć maska.Jak znaleźć i odblokować zaczepy?

    Komentarz


    • #3
      Zamknięcie jest na środku za grilem, nie wiem czy tak sobie dasz radę ale kiedyś jak zapieczony miałem mechanizm otwierania to jeden mechanik otworzył mi maskę. Czy dostaniesz się do zaczepów przez lampę tego nie wiem, jak zjem obiad to zerknę do auta. :P

      Reszta na PW :roll:
      Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

      Komentarz


      • #4
        Kiedyś ktoś pisał że trzeba pojechać na kanał i tam jakimś drutem pod wadzić od spodu

        Komentarz


        • #5
          próbowałem ręka przez otwór w lampie i dostaje pod grilla ale wszystko wydaje się tam bardzo obudowane i niedostępne. Czy ktoś wie od której strony idzie linka? lub może ktoś wrzucić jakaś fotkę tego z otwarta klapa by można było po omacku szukać jakich elementów.

          Komentarz


          • #6
            ja swoja maske otwieralem przez grilla przedneigo bawilem sie z tym jakies 1,5 h i w tym czasie cala lodowka miesa byla ale udalo sie
            Była O1 i Superb 1 jest AUDI S3 8L Quattro
            Jest 235 KM kolejne konie czekają
            Nowy Projekt http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=84113

            http://www.pro-tune.pl - Polecam

            Komentarz


            • #7
              a może da się jakoś odkręcić tego grilla?bo tam nic nie widzę przez tego grila

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez adik85
                a może da się jakoś odkręcić tego grilla?bo tam nic nie widzę przez tego grila
                tak jak otworzysz maskę, ale powinieneś móc wyjąć tą kratkę plastikową (ta czarna), ona jest na zaczepy, tylko nie powiem w którym miejscu dokładnie, albo tą "chromowaną" obwódkę, nie pamiętam które pierwsze się zdejmuje, niech chłopaki co pamiętają przypomną
                Była 1.9 TDI AHF Elegance
                190KM/395Nm

                Jest A6C6 3.0TDI V6 Tiptronic
                277KM/561Nm

                Perfect Service by DGW

                Komentarz


                • #9
                  mam nadzięję, że to zdjęcie pomoże:
                  ]"]404 Not Found

                  Komentarz


                  • #10
                    adik85, napisałem Ci na PW gdzie jest linka i jak to otworzyć. Nie piszcie na forum jak otworzyć maskę bo czytają nas nie tylko uczciwi forumowicze.
                    Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

                    Komentarz


                    • #11
                      PW to prywatna wiadomość, ikona znajdująca się pomiędzy "Profil" a "Wyloguj" na górze strony :szeroki_usmiech

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Jeżyk
                        adik85, napisałem Ci na PW gdzie jest linka i jak to otworzyć. Nie piszcie na forum jak otworzyć maskę bo czytają nas nie tylko uczciwi forumowicze.
                        bez przesady! Ci nieuczciwi napewno wiedzą jak to zrobic, a nawet wiecej - wiedza jak bez ori kluczykow odpalic auto.
                        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                        Komentarz


                        • #13
                          To ja też poproszę podpowiedź jak otworzyć maskę
                          Właśnie mnie dopadło
                          Objawy: mogę unieść maskę, ale ruszając dźwignią nie mogę jej odblokować.
                          Była: O1 2003 .19 TDI ASV
                          Jest Vectra 1.9CDTI 2008

                          Komentarz


                          • #14
                            Jacomelli masz zapieczony mechanizm. Spróbuj psiknąć przez grila WD 40 na mechanizm, powinno pomóc.
                            Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

                            Komentarz


                            • #15
                              Miałem to samo, ale po kilkukrotnym poruszaniu-puściło .Dokładnie ,jak mówi Jeżyk, WD,powinien pomóc

                              Komentarz


                              • #16
                                Dzięki chłopaki. Dziś wieczorem WD40 pójdzie w ruch Dam znać czy pomogło.
                                Zastawiam się kiedy to mogło się zapiec. Góra 2 tygodnie temu otwierałem maskę...
                                Była: O1 2003 .19 TDI ASV
                                Jest Vectra 1.9CDTI 2008

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez Jacomelli
                                  Zastawiam się kiedy to mogło się zapiec.
                                  Wystarczy, że temperatura na zewnątrz troszkę spadła- metal się skurczył, troszkę pisaku/kurzu i gotowe.
                                  It doesn't matter what we're losing
                                  It only matters what we're going to find!

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    I chyba to prawda...
                                    Nie wiem czy WD40 pomogło, czy moje namiętne próby otworzenia. Ale się udało: Dzięki raz jeszcze.
                                    Przy używaniu WD 40, psikając przez szpary w grillu raczej większość płynu idzie na inne elementy w tym chłodnice. Mam nadzieje że nie zaszkodzi
                                    Była: O1 2003 .19 TDI ASV
                                    Jest Vectra 1.9CDTI 2008

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Jacomelli
                                      psikając przez szpary w grillu raczej większość płynu idzie na inne elementy w tym chłodnice
                                      A użyłeś rureczki dedykowanej do pojemnika WD40?
                                      Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Trochę z rureczką i trochę bez niestety. Cholera się wysunęła i wpadła mi za grill i wyciągnąć ja mogłem dopiero po otwarciu. Wiec troszkę poszło na chłodnicę
                                        Była: O1 2003 .19 TDI ASV
                                        Jest Vectra 1.9CDTI 2008

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          rany dlaczego linki strzelają przeważnie jak sie akumulator rozładuje wczoraj pojechałem teściowej po wode o 11 w nocy a że akumulator kulawy jakiś to padł bo za krutka jazda była koledzy wyślijcie jakieś rozwiązania z fotką bo niemam wzoru na parkingu żeby opatrzeć jak to wygląda i za co łapać

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            odgrzeje kotleta, dzisiaj chcialem sprawdzic poziom oleju ale zerwala mi sie linka albo odpiela sie przy tym mechanizmie. Wysle mi ktos na PW jak otworzyc tą maske ?

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Witam,
                                              Mam następujący problem ze swoją skodą.
                                              Prawdopodobnie aku mi padł, więc nie mogę otworzyć auta z pilota.
                                              Wszystkie zamki nie działają. Jak otworzyć awaryjnie maskę aby dostać się do aku ? Oczywiście przez prv... no chyba że ktoś wie jak otworzyć drzwi ?

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez Piterpan
                                                no chyba że ktoś wie jak otworzyć drzwi ?
                                                kluczykiem :szeroki_usmiech
                                                Forum - Octavia Club Polska
                                                Forum - Octavia Club Polska
                                                Forum - Octavia Club Polska
                                                Forum - Octavia Club Polska
                                                :mikolaj
                                                ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
                                                http://www.bunkry.pl/pl/index.html
                                                a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
                                                http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
                                                Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Kluczykiem się nie da bo zamki mam nie sprawne. A co do otwarcia maski to tu są opisy jak się uniesie u mnie jest całkowicie zamknięta....

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X