Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak otworzyc maske?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Piterpan
    Kluczykiem się nie da bo zamki mam nie sprawne. A co do otwarcia maski to tu są opisy jak się uniesie u mnie jest całkowicie zamknięta....
    wszystkie trzy :shock: najwyższy czas choć jeden uzdrowić
    :diabelski_usmiech auto na podnośnik osłony silnika zdemontować i od dołu za pomocą drutu lub magik od awaryjnego otwieranie drzwi
    Error: 404 Article not found
    ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
    http://www.bunkry.pl/pl/index.html
    a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
    http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
    Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

    Komentarz


    • #27
      No niestety wszystkie trzy, wymyśliłem teraz aby podać prąd przez gniazdo haka ? Ma to sens ?

      [ Dodano: Wto 11 Gru, 12 11:51 ]
      Oki sprzęt otwarty poprzez podanie prądu na gniazdo haka. Wątek można zamknąć

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez tomus7
        auto na podnośnik osłony silnika zdemontować i od dołu za pomocą drutu lub magik od awaryjnego otwieranie drzwi
        l
        Jak na podnośnik jak nie może się chłopak do auta dostać? :diabelski_usmiech Na plechach go zaniesie?
        Jak zamki pozacinane to albo sposób na otwarcie maski albo stara dobra cegła w trójkącik tylnych drzwi :twisted:

        PS ciesz się ze masz hak
        Była: O1 2003 .19 TDI ASV
        Jest Vectra 1.9CDTI 2008

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez Jacomelli
          Jak na podnośnik jak nie może się chłopak do auta dostać? Na plechach go zaniesie?
          a od czego są lawety
          ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
          http://www.bunkry.pl/pl/index.html
          a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
          http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
          Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

          Komentarz


          • #30
            Re: Jak otworzyc maske?

            Link chwila otwieralem maske u siebie w Octavi II tylko ze angliku...Wiec wszystko co opisze przerzucie na lewa strone..Zdjolem kolo,odkrecilem cale nadkole(kilka srub)plus 3 pod zderzakiem...zdjolem obudowe tylna lampy(2 zatrzaski)ta sama czynnosc trzeba wykonac przy wymianie zarowki i na koncu pociagnolem za linke....Z zdejmowaniem i przykrecaniem okolo 30 min...Nie polecam sciagania grilla bo jest na zatrzaski i latwo go polamac nie wiedzac gdzie sa...

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez Piterpan
              Oki sprzęt otwarty poprzez podanie prądu na gniazdo haka. Wątek można zamknąć
              No nie róbcie sobie jaj. To każdy może otworzyć mi auto podając prąd na gniazdo haka? Bo tak to rozumiem.

              Komentarz


              • #32
                Witam.

                Podpinam się do tematu... Mam problem z otwarciem maski. Po stłuczce maska podniosła mi się o jakieś 2 cm. Nie można otworzyć maski. Pociąganie linki nic nie daje a dźwignia pod maską chodzi raczej luźno.

                Dodam, że maska nie jest wygięta i nie ma "garba" bo nie było to mocne uderzenie.

                Na dniach wybiorę się do jakiegoś mechanika ale wcześniej chciałbym poznać wasze zdanie . Czym to może być spowodowane, że maska nie chce się otworzyć i jak rozwiązać ten problem?

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez maniek03678
                  zdjolem obudowe tylna lampy(2 zatrzaski)ta sama czynnosc trzeba wykonac przy wymianie zarowki
                  kurna nic nie zrozumiałem. Tylna lampa, taka sama czynność jak przy wymianie żarówki. O czym Ty kolego piszesz?! :shock:

                  Komentarz


                  • #34
                    andrzej1962, jemu chyba chodzi o zdjęcie osłony lampy, która znajduje się z tyłu reflektora . Tą mocowaną na dwóch klipsach, która uszczelnia reflektor , żeby się woda od tyłu nie lała. Pierwsze do zdjęcia przy wymianie żarówki.
                    Jak ma auto anglika, to i komputer może mieć angielską czcionkę, i można coś nieopatrznie zrozumieć.
                    Pozdrawiam.

                    Komentarz


                    • #35
                      Jeśli temat jest niezamkniety to sie podepnę. Też mam problem z otwarciem maski po stłuczce. Maska się podniosła o 2cm i teraz za chiny nie mogę jej otworzyć za linkę. Mechanizm działał bezproblemowo przed dzwonkiem. Prośba o wskazówki na priv.
                      Pozdr.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X