Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

silniczek(sterownik) szyby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • silniczek(sterownik) szyby

    straszne... :?

  • #2
    silniczek(sterownik) szyby

    witam wszystkich. właśnie kupiłem piękną octavie98r. lecz mam wielki problem ponieważ w drzwiach kierowcy nie było mechanizmu wraz z silniczkiem do szyb. w prawych drzwiach sprawdzilem numer na sterowniku h104s2,2 lecz do lewych nie moge poszukac o takim samym numerze, czy jest morzliwosc zastapic sterownik o innym numerze
    rychu

    Komentarz


    • #3
      Jeżeli masz sterowanie szybą w boczku drzwi, to kup sterownik z silniczkiem do LEWYCH drzwi, załóż i po sprawie. 8) Rozumiem, że tych elementów po prostu brakuje, poza tym reszta jest?
      Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

      Komentarz


      • #4
        reszta jest brakuje tylko sterownika z silniczkiem. a o takim numerze jak mój niema nigdzie
        rychu

        Komentarz


        • #5
          Tu masz coś z numerami z Twojego rocznika

          [ Dodano: Pon 07 Gru, 09 20:20 ]
          Załączone pliki
          Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

          Komentarz


          • #6
            z tego wynika ze sa trzy morzliwosci1u1959801 1u4959801b lub1u6959801b teraz to juz nic niewiem
            rychu

            Komentarz


            • #7
              niestety sprawa nie jest takaa prosta jakby sie wydawała

              mam octavie z listopada 97 roku wersja glx 4xelektryczne szyby i lusterka

              rok temu padł moduł w drzwiach kierowcy właśnie ten którego ty nie masz, też myślałem że wystarczy podłączyć silnicek z modułem o danym numerze który wynikał z etki. Jednak nie jest to takie proste bo moduł przy silniczku musi mieć odpowiednie kodowanie które pasuje do reszty drzwi i modułu komfortu.

              Problem jest większy niż w octaviach powyżej roku 2000 cięzko znaleść używke pasującą do tego modelu bo mało było w tym roczniku octavek z takim wyposażeniem. Niestety nie można podpasować z golfa, passata czy innego autka z grupy vag

              swoją octe napraiłem dopiero w zeszłym tygodniu a dokładnie zrobili to chłopcy z warsztatu w warszawie na ulicy syreny.Autko zostawiłem we wtorek i odebrałem w piatek wieczorem kwota to zapłaty: spora bo 900 zł niestety kilku elektryków szukało przyczyny i spaliło moduł w drzwiach pasażera :evil: plus mikrostyki w zamkach

              jak masz czas to podjeź do nich mają jakiegoś dostawce części za jeden moduł z silniczzkiem i robotą zapłacisz 400zł
              ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

              JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

              Komentarz


              • #8
                tylko ja do warszawy mam 300km

                [ Dodano: Wto 08 Gru, 09 10:48 ]
                a mógłbyś mi powiedzieć którym mam się numerem sugerować w poszukiwaniach h104s2,2 czy 1u4959801b
                rychu

                Komentarz


                • #9
                  rychu19825, numer sterownika jest naklejony na module (wszystkie 4 moduły mają identyczne oznaczenie) chodzi o 2 pierwsze ciągi liczb ja u siebie miałem taki:
                  101446-200
                  05 0763 10

                  na allegro znalazłem wcześniej bardzo podobny do mojego ale też nie pasował zobacz może do ciebie podejdzie
                  Link

                  numer 1u4959801b nic nie da wskazuje tylko, że jest to silniczek do drzwi kierowcy natomiast końcówka 802b pasażer

                  silniczek podejdzie ci z każdej jednej octavi golfa itp byle był tylko od drzwi kierowcy natomiast sam sterownik musi być z octavi

                  w serwisie pytałem to nowa taka część kosztowała cos koło 1500zł silniczek+moduł nie występują one oddzielnie

                  mi naprawili w warszawie tu masz telefon Forum - Octavia Club Polska zadzwoń i może załatwią ci taki moduł i wyślą pocztą

                  do mojego autka zaglądało kilku elektryków i żaden nic nie zrobił oj sory zrobił popusł coś dodatkowo może bym tego nie naprawiał bo szyby działały a cała reszta padła czyli centralka, brzęczyk i lusterka ale przez to że moduł padł miałem duży pobór prądu na postoju. Wystarczyło dwa dni i aku padał
                  ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

                  JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

                  Komentarz


                  • #10
                    dzieki, zaraz bede dzwonil zobaczymy co da sie zrobic, ale przynajmniej juz mam jakis trop 101448-201 05076510 to jest numer ze sterownika,
                    rychu

                    Komentarz


                    • #11
                      rychu19825, przeglądając niedawno allegro widzialem gdzieś taki numer 101448-201 nie wiem jak te drugi poszukaj może jeszcze aukcja trwa

                      jak nie to możesz dzwonić do sprzedających niech ci podadzą numery

                      [ Dodano: Wto 08 Gru, 09 11:47 ]
                      znalazłem tylko, że to strona prawa zadzwoń może ma lewą Link
                      ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

                      JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

                      Komentarz


                      • #12
                        tylko ma prawa niestety, jest ciężko,jestem troche juz bezradny, oddzwoniłem już troche ale albo inny numer albo niema naklejki.
                        rychu

                        Komentarz


                        • #13
                          możesz objeździć troche szrotów moze coś mają ja do swojej szukałem wszędzie rok czasu i nic nie mogłem znaleść dlatego tez zdecydowałem sie oddać do warszawy oni mają jakiegoś dobrego dostawce uzywanych części

                          a dzwoniłeś do nich? i co ci powiedzieli?

                          zadzwoń jeszcze tutaj Link kobitka sprzedaje nowe zestawy silniczek+moduł powiedz jaki potrzebujesz może załatwi
                          ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

                          JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

                          Komentarz


                          • #14
                            dzwonilem do nich z 10 razy nikt nie odbiera jutro tez bede próbował, do tej pani tez dzwonilem nie posiada aktualnie morze za tydzien morze miesiac beda. niemam juz chyba morzliwosci
                            rychu

                            Komentarz


                            • #15
                              jak nie wyleci mi z głowy to jutro poszukam moich starych silniczków i sprawdze numery moze bede miał taki jak potrzebujesz
                              Octavia Combi Tour Ice+ 1.9TDi AXR 115,2 kucy/265,8 niutonów

                              Komentarz


                              • #16
                                no super i tak juz mi duzo pomogles
                                rychu

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez rychu19825
                                  dzieki, zaraz bede dzwonil zobaczymy co da sie zrobic, ale przynajmniej juz mam jakis trop 101448-201 05076510 to jest numer ze sterownika,
                                  u mnie sprawa wygląda takmam 2 silniczkilewy i prawy o nr naklejonych na sterowniku 101446 -202 050763 10 oraz 101448 - 202 050765 10 aj jeszcze powinienem miec gdzieś pozostałe 2 sztuki , jesli wiec nie zależy ci zeby to było na wczoraj to moge ich poszukać i moge je w jakiś sposób podać do poznania gdzie mógłbyś sobie odebrac i sprawdzić czy chodza , jedyny kłopot to to że nie wiem dokładnie kiedy ktoś z poznania bedzie u mnie bo moze to byc za 2 dni lub za 2 tyodnie, co do ceny to myśle ze sie dogadamy jak przetestujesz czy jest wszystko ok
                                  Octavia Combi Tour Ice+ 1.9TDi AXR 115,2 kucy/265,8 niutonów

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    bylo by super,
                                    rychu

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      rychu19825, sprawdź czy masz takie same wyposażenie oraz numery modułu komfortu (tego pod kierownicą jak brudnyhary, jeśli wyposażenie takie samo to powinno podejść
                                      ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

                                      JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        niestety nie da rady sprawdzić bo to są silniczki z mojej bardzo starej octy z 98 r która juz dawno sprzedałem
                                        Octavia Combi Tour Ice+ 1.9TDi AXR 115,2 kucy/265,8 niutonów

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          brudnyhary, ale napisz tylko czy 4Xelektryczne szyby, elektryczne lusterka, czy była klima oraz czy autko miało centralny zamek otwierane z kluczyka czy z przycisku w kluczyku oraz czy miało szyberdach
                                          ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

                                          JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            moja octa ma4xszybki klima elektryczne lusterka szyber centralny otwierany kluczykiem
                                            rychu

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              miała 4xszybki klima elektryczne lusterka szyber centralny otwierany z kluczyka i z pilota od alarmu , szyberdachu niestety nie miała
                                              Octavia Combi Tour Ice+ 1.9TDi AXR 115,2 kucy/265,8 niutonów

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                to troche dziwna wersja z klima i szyberdachem
                                                rychu

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  rychu19825, ale brudnyhary, nie ma szyberdachu z tego co widze wyposażenie identyczne więc powinno pasować
                                                  ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

                                                  JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X