Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skan przekaźników do octy 2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skan przekaźników do octy 2

    A jak sprwadzić Vagiem czujnik położenia pedału?

    Przed chwilą zauważyłem jedną rzecz co do wskakiwania na obroty, dzieje się to tylko wtedy gdy jest odpięty przewód gumowy od zaworu EGR, natomiast jeżeli jest podpięty to nie ma takiego wskakiwania na obroty, tylko wtedy silnik chodzi jak sieczkarnia, podczas schodzenia z obrotów słychać dziwny dźwięk, silnik pracuje bardziej twardo, przy około 2000 obr/min słychać jakieś buczenie od strony filtra powietrza, wygląda to tak jakby coś wpadało w rezonans.Niech mi ktoś pomoże bo powoli tej skody mam już dosyć.
    jo_ker

  • #2
    Skan przekaźników do octy 2

    Witam .
    Potrzebuje skana z instrukcji obsługi z opisem przekaźników do O2 1.9tdi
    Ja mam niestety w wersji holenderskiej a potrzebuję polskiej.
    Udostępni ktoś.

    Komentarz


    • #3
      daniel0607, w instrukcji nie ma nic na temat przekaźników, chyba że chodzi Ci o rozpiskę bezpieczników? Jeśli jednak przekaźniki to te pod kierownicą, czy te w komorze silnika?

      Link do polskiej instrukcji masz TUTAJ.

      Przekaźniki pod kierownicą są opisane:

      KL15 - zacisk plusowy (nr. 15)
      SHZG - podgrzewanie siedzeń
      KL30 - zacisk plusowy (nr. 30)
      HHZG - podgrzewanie tylnej szyby
      HORN - klakson
      DWP-V ----
      - pompka spryskiwacza ( jeden szyba przednia, drugi tylna )
      DWP-H ----

      Oczywiście nie wszystkie przekaźniki muszą być obsadzone...
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz


      • #4
        dzięki chodzi mi konkretnie o przekaźnik świec żarowych. chyba mi przekaźnik świec nie załącza.
        świece sprawdzone i są ok . przy -12 już na dwa razy ją muszę kręcić ponadto kontrolka od świec zapala mi się tylko na jakieś 1-2 sekundy. w tamtą zimę paliła jak elektryczna.
        Błędów nie ma, akumu ok

        [ Dodano: Nie 20 Gru, 09 18:41 ]
        podpowie ktoś?
        kowal 2002, nie moge pobrać co chwilę pokazuje ze mam 2 minuty czekać i tak w kółko

        Komentarz


        • #5
          Tu masz 2 strony ze schematu OII






          aTUTAJ jest całość ( nr 15 ).

          Wygląda, że jest tam przekaźnik/sterownik ( J179 ) świec żarowych, umieszczony gdzieś pod E-box-em ( skrzynką bezpieczników w komorze silnika ). Całość jest sterowana z kompa silnika ( J248 ).

          Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
          Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

          Komentarz


          • #6
            kowal 2002, thnks pogrzebie

            Komentarz


            • #7
              Witam, odgrzebie temat Interesuje mnie za co są odpowiedzialne poszczególne przekaźniki w module centralnej elektryki w OI przed FL, u mnie brak jest w module wpiętego SHZG - podgrzewanie siedzeń (to wiem z tego wątku), a co oznacza HDF? Co to za przekaźnik? A za co odpowiadają inne przekaźniki obok centralnej elektryki?

              Komentarz


              • #8
                Witam
                może ktoś mi pomoże bo nie mogę znaleźć przekaźnika świec żarowych w Octavii II 1,9 tdi BJB szukałem pod skrzynką bezpieczników pod kierownicą i nie mogłem znaleźć nigdzie pomocy

                Komentarz


                • #9
                  yarsko, dlaczego nie trzymasz się jednego wątku? dlaczego mieszasz? Już Ci odpisałem... ale teraz piszesz, że masz BJB więc mieszaj dalej i profil popraw, żeby innych nie mylić.
                  VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
                  Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X