Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

filtr paliwa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • filtr paliwa

    Witam
    mam taki mały problem:
    po dłuższym postoju w garażu tylne lewe koło jest lekko blokowane przez hamulec zaznacza że nie jest na ręcznym.
    Jak jeżdżę to raz jest ok a za chwilę znowu blokuje.
    Przeczyściłem prowadnice ale nic nie pomogło.
    Pomocy, za co się zabrać?

  • #2
    filtr paliwa

    Witam wszystkich, wczoraj wymieniłem filtr paliwa i nie mogę odpalić samochodu. Dodam że filtr zalałem paliwem. nie wiem co robić . POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Komentarz


    • #3
      kręć, kręć i jescze raz kręć.
      Ewentualnie:
      - odpowietrz układ na wtryskach odkręcając pojedyńczo kolejne wtryski i kręcąc do momentu pojawienia się paliwa na nich,

      - sprawdz czy gdzieś nie łapie lewego powietrza czyli czy wszystkie wężyki są dobrze podłączone i czy zaciski nie są poluzowane

      Komentarz


      • #4
        tak jak kolega Deco pisze popusc wtryski i krec ja tez tak mialem

        Komentarz


        • #5
          Re: filtr paliwa

          Zamieszczone przez tadek
          Witam wszystkich, wczoraj wymieniłem filtr paliwa i nie mogę odpalić samochodu. Dodam że filtr zalałem paliwem. nie wiem co robić . POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          zalej go jeszcze raz - choć przed tym jak postał po nocy moze juz odpali. moze głupie pytanie.....ale czy czasem odwrotnie "nie udało" Ci sie go podłaczyc?
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #6
            Dzięki sugestii Piotrka sprawdziłem podłączenie do przewodów , na pierwszy rzut oka było wszystko OK, ale gdy porównałem oba filtry okazało się że nowy ma inaczej wlot paliwa. Dzięki wszystkim za pomoc.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez tadek
              Dzięki sugestii Piotrka sprawdziłem podłączenie do przewodów , na pierwszy rzut oka było wszystko OK, ale gdy porównałem oba filtry okazało się że nowy ma inaczej wlot paliwa. Dzięki wszystkim za pomoc.
              no to lux , ze juz wszystko oki.
              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

              Komentarz


              • #8
                Koledzy co ile wymieniamy filt paliwa , na moim zrobiłem już 45000 km
                Pozdrawiam Frag

                Komentarz


                • #9
                  PODOBNO W OII CO 30 TYS :wink:

                  Komentarz


                  • #10
                    a jak 01
                    Pozdrawiam Frag

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Frag
                      Koledzy co ile wymieniamy filt paliwa , na moim zrobiłem już 45000 km
                      no to już najwyższy czas chociaż podobno wytrzymują 50.000 ja wymieniam co drugą zmiane oleju czyli 30.000 góra 40.000 na zimę i jak dotąd żadnych problemów z paleniem i zamarzaniem paliwa

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Frag
                        Koledzy co ile wymieniamy filt paliwa
                        ja mając AGR w leonie wymieniałem co 15 tyś. co prawda tankowałem "byle co" ale żadnych problemów nie miałem.
                        teraz w BKD słyszałem, że dopiero koło 50 tyś. :?

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez ufo
                          Zamieszczone przez Frag
                          Koledzy co ile wymieniamy filt paliwa
                          ja mając AGR w leonie wymieniałem co 15 tyś. co prawda tankowałem "byle co" ale żadnych problemów nie miałem.
                          teraz w BKD słyszałem, że dopiero koło 50 tyś. :?
                          wedlug mnie nie jest to jakis wielki koszt , ja wymieniam co 15000 km
                          a olej co 10000 napewno takie wymiany autku nia zaszkodza :diabelski_usmiech

                          Komentarz


                          • #14
                            W instrukcji obsługi piszą żeby w silnikach AGR i ASV wymieniać co 30 tys.
                            A tak na marginesie to ja na swoim filtrze zrobiłem już ponad 100 tys i narazie nic się nie dzieje. Ciągle sobie objecuje że go wymienie i jakoś się nie składa.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja na moim filterku zrobiłem 320 000 i nic się nie działo, wymieniłem teraz (jak się okazało zupełnie niepotrzebnie) bo mi się zaczynał dławić więc myśłałem że to wina filtra, ale po wymianie filtra nic nie pomogło i teraz sie okazało że to elektryka od pedała gazu.

                              Szkoda kasy na nowe co kilkanascie tysiaków

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez vasko
                                Ja na moim filterku zrobiłem 320 000 i nic się nie działo, wymieniłem teraz

                                Szkoda kasy na nowe co kilkanascie tysiaków
                                nie wiem czy się chwalisz czy się żalisz???? :evil: Oliwy tez nie wymieniasz? Filtr powietrza od nowości?????
                                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez piotrek_os
                                  Zamieszczone przez vasko
                                  Ja na moim filterku zrobiłem 320 000 i nic się nie działo, wymieniłem teraz

                                  Szkoda kasy na nowe co kilkanascie tysiaków
                                  nie wiem czy się chwalisz czy się żalisz???? :evil: Oliwy tez nie wymieniasz? Filtr powietrza od nowości?????
                                  No bez przesady. Filtry powietrza i klimy wymieniam razem z paskiem rozrządu a filtr oleju co drugą wymianę oleju.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez vasko
                                    No bez przesady. Filtry powietrza i klimy wymieniam razem z paskiem rozrządu a filtr oleju co drugą wymianę oleju.
                                    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

                                    Rozrzad co 180kkm pewnie :roll: Pompa wody od nowosci
                                    Papier toaletowy tez dwa razy, a kloci hamulcowe po serwisowe :diabelski_usmiech
                                    Spritmonitor.de

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez vasko
                                      a filtr oleju co drugą wymianę oleju.
                                      na forum pewnie widziałes dział "nasze auta" - moze zrobisz kilka fotek....itd.....a później moderator zmieni tytuł...."uważaj na to auto" :evil: :diabelski_usmiech

                                      [ Dodano: Wto 26 Sty, 10 10:32 ]
                                      Zamieszczone przez vasko
                                      Filtry powietrza i klimy wymieniam razem z paskiem rozrządu
                                      Ci co wsiadają do tego auta to maseczka taka jak przed ptasia grypą lub jakams cholerą obowiązek :szeroki_usmiech
                                      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez vasko
                                        filtr oleju co drugą wymianę oleju
                                        Nie za często :roll:

                                        [ Dodano: Wto 26 Sty, 10 10:43 ]
                                        Zamieszczone przez vasko
                                        Filtry powietrza i klimy wymieniam razem z paskiem rozrządu a filtr oleju co drugą wymianę oleju.
                                        To chyba jakaś prowokacja jest :szeroki_usmiech
                                        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          AdamB, tylko najciekawsze jest to ze jegomość Dołączył: 10 Wrz 2007 do OCP, a teraz dopiero pierdoły pisze......hmmmm moze się wczoraj opił :evil:

                                          [ Dodano: Wto 26 Sty, 10 10:49 ]
                                          Zamieszczone przez Maicroft
                                          Papier toaletowy tez dwa razy,
                                          aleś mnie Waść rozśmieszył :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech
                                          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            [quote="piotrek_os"]AdamB, tylko najciekawsze jest to ze jegomość Dołączył: 10 Wrz 2007 do OCP, a teraz dopiero pierdoły pisze......hmmmm moze się wczoraj opił :evil:

                                            To akurat proste jest. W 2007 miałem problem z turbawką, poczytałem i naprawiłem.
                                            Teraz mam problem z elektryką...

                                            A co do autka, ma na siebie zarabiać a nie ja zarabiać na nią, dlatego kupiłem octavkę.
                                            Zupełnie jak z chodowlą świń w amazońskiej dzungli, indianie ich nie karmią wychodząc z załozenia że to świnie mają karmić ich a nie odwrotnie

                                            A skoro uwazasz że mój problem jest pierdołą, to napisz jak to naprawić, bo krytykować to nawet małe dziecko potrafi.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              AdamB, jednak nie prowokacja.....tylko fakty :diabelski_usmiech a ja co 15 tys wymieniam filtr powietrza.... :szeroki_usmiech
                                              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez piotrek_os
                                                a ja co 15 tys wymieniam filtr powietrza.... :szeroki_usmiech
                                                Stanowczo za często. Możesz spokojnie zmieniać co 30kkm jak w QG1 (chociaż tam przewidują co 60kkm). W moim przypadku filtr powietrza silnikowy jest czysty po 15kkm.
                                                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X