Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Stuki przy hamowaniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Stuki przy hamowaniu

    folo79, autko gryfne i 4x4, pogratulować. Tylko wlepki brakuje. Przyjedź kiedyś na spota

  • #2
    [O2] Stuki przy hamowaniu

    Witam

    Od pewnego czasu zauważyłem że podczas jazdy z prędkością około 20 do 40 km/h przy hamowaniu słychać (jakby z tyłu auta ale pewności nie mam) szum i lekkie stuki, nasila się to przy mocniejszym dohamowaniu. Robi się głośniej i bardziej stuka. Przy wyższych prędkościach tego nie słychać ale podejrzewam że w samym samochodzie jest głośniej i już się tak to w uszy nie rzuca.
    Zastanawiam się nad pokrzywionymi tarczami chociaż po 26 tyś już by tak było?! Może klocki a może po prostu brud się tam nazbierał i trzeba wyczyścić. Zaznaczę jeszcze że jest ciągły mróz po -10 dziś nad ranem -16 i było to mocno słychać. I w sumie zaczęło się to tak rpzez mrozy.

    Auto ma przejechane 26 tysięcy i jeszcze jest na gwarancji. 2gi przegląd gwarancyjny jeszcze nei był wykonany bo nie ma takiej potrzeby.

    Czekam na sugestie i spostrzeżenia. Dziękuję i czekam na info.
    Pozdrawiam, Sebastian

    Komentarz


    • #3
      Jedź do aso , niech ci ocenią.
      Może jakiś "latający" w bagażniku przedmiot lub poluzowane koło zapasowe.
      Są to regularne stuki ?
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz


      • #4
        hmm wątpię żeby coś w bagażniku. W każdym razie poczytałem trochę tutaj na forum i wiem że to może być "syf" na hamulcach. Przejechałem się teraz 500km w weekend i jakby przestało. Wydaje mi się że z mrozu takie coś się dzieje. Dziwnę to jest może rzeczywiście się przejadę do ASO
        Pozdrawiam, Sebastian

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X