Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

obroty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • obroty

    Zamieszczone przez jesper74
    -probowalem 2 razy wystawic auto jak tutaj mozna kogos oszukac
    niekoniecznie oszukać, ale głównie chodzi o to, że często samochody "klubowe" są obdarzone większym zaufaniem

    Zamieszczone przez jesper74
    -jesli jedyna przeszkoda bylo to ze mam maly staz to jestem lekko mowiac zdegustowany
    możesz być zdegustowany, co nie zmienia faktu, że co jakiś czas, ku mojemu :shock: wybuchają tu mniejsze i większe aferki związane właśnie z tym, że ktoś kogoś oszukał, okradł etc. wtedy oczywiście, bardzo często odpowiedzialnością za to próbuje się obarczać "osoby odpowiedzialne za forum", które do tej odpowiedzialności średnio się poczuwają, ale też mierzi je to, że ktoś próbuje wykorzystywać forum do swoich szwindelków, ponadto wymaga się od nas wypracowania mechanizmów, które chroniłyby userów przed takimi niegodziwcami, nie jesteśmy milicją ani nawet nie chcemy nią być i jedynym dostępnym dla nas mechanizmem odsiewu jest to czy ktoś jest z nami dłużej i wydaje nam się, że można mu zaufać.

    zupełnie niepotrzebnie traktujesz to strasznie osobiście, ale jeśli jesteś tak bardzo pewny auta, które sprzedajesz i dajesz za nie głowę, to proszę bardzo wystaw a ja osobiście Ci to ogłoszenie puszczę.

  • #2
    obroty

    nie wiem co się dzieje gdy dłużej po stoi i odpalam to obroty wchodzą mi na 4000-5000 obr/min nie wiem jaki może być powód .
    Mam octavie 1.6 AEE 75KM + gaz stało to mi się pierwszy raz dziś.

    Komentarz


    • #3
      Czy obroty później się stabilizują? Jaki masz przebieg? Na benzynie czy na gazie?
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X