Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Jaki koszt lusterka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Jaki koszt lusterka

    Pozdrowienia dla kierownika srebrnej O2 combi STA .... widzianej dzisiaj około godz 16:10 na ulicy Siemianowickiej w Bytomiu

  • #2
    [O1] Jaki koszt lusterka

    Witam.
    Mam pytanko ile by kosztowało prawe lusterko do octavi 99r.
    Bo jakis skur.... urwał mi lusterko owiesic i wisi na samym kablu.

    Komentarz


    • #3
      Wystarczy poszukać na allegro ale myślę ze do 150zł powinieneś się zmieści


      Moja Octavia 1.9 TDI AGR

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Gumisiek
        Mam pytanko ile by kosztowało prawe lusterko do octavi 99r
        , jakbyś był zainteresowany to mam prawe w kolorze srebrnym elektryczne, małe, mogę odstąpić za 50 PLN +przesyłka
        Teraz xenony by krzynol

        Komentarz


        • #5
          Gumisiek, manualne elektryczne, podgrzewane czy zwykłe?
          AUTOFAB - Nowe części do Twojego auta

          www.AUTOFAB.pl Oleje Millers, Liqui Moly, Motul, Mobil, Castrol, Shell, Total, Elf, Orlen, Lotos
          Felgi JR, zawieszenia obniżające, kosmetyki Meguiars, Shiny Garage, TuningKingz, Poorboy's oraz wiele innych

          Komentarz


          • #6
            elektryczne z podgrzewem
            Teraz xenony by krzynol

            Komentarz


            • #7
              nowe lusterko podgrzewane 89zł
              AUTOFAB - Nowe części do Twojego auta

              www.AUTOFAB.pl Oleje Millers, Liqui Moly, Motul, Mobil, Castrol, Shell, Total, Elf, Orlen, Lotos
              Felgi JR, zawieszenia obniżające, kosmetyki Meguiars, Shiny Garage, TuningKingz, Poorboy's oraz wiele innych

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Fabian LDZ
                nowe lusterko podgrzewane 89zł
                Moje jest oryginalne, a ty moze piszesz o jakiejs chińszczyźnie, bo wczoraj przeglądałem na alegro takie uzywane całe kompletne lustro kosztuje 100 PLN, a w Polmozgrzycie kosztuje nowe ok 500 PLN,a tak na marginesie podaj mi namiar to kupię z 10 szt na handel to będę opylaŁ NA ALEGRO. A może Fabian piszesz o jakimś lusterku do roweru ? No chyba że masz na myśli samo zwierciadło, ale tu jest mowa o komletnym lusterku, tak więc wówczas trzeba nauczyć się czytać tekst ze zrozumieniem
                Teraz xenony by krzynol

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez bogusg
                  tak więc wówczas trzeba nauczyć się czytać tekst ze zrozumieniem
                  Kolego szanowny nie życzę sobie takich tekstów co do mnie ponieważ czytanie ze zrozumieniem mam opanowane, poza tym chyba niczym sobie nie zasłużyłem
                  Oczywiście jest to cena zamiennika - nigdzie nie napisałem że to oryginał
                  Zamieszczone przez bogusg
                  tak na marginesie podaj mi namiar to kupię z 10 szt na handel to będę opylaŁ NA ALEGRO.
                  namiar już masz, jeśli chcesz 10szt to już podaje Ci nr konta i zaraz po zaksięgowaniu wpłaty wysyłam je do Ciebie, nawet dam Ci miały rabat przy takiej ilości
                  Zamieszczone przez bogusg
                  A może Fabian piszesz o jakimś lusterku do roweru ? No chyba że masz na myśli samo zwierciadło, ale tu jest mowa o komletnym lusterku
                  tak jak już Ci napisałem, czytanie ze zrozumieniem opanowałem i cena 89zł jest ceną za kompeltne lusterko elektryczne podgrzewane do OCT z 99 roku
                  AUTOFAB - Nowe części do Twojego auta

                  www.AUTOFAB.pl Oleje Millers, Liqui Moly, Motul, Mobil, Castrol, Shell, Total, Elf, Orlen, Lotos
                  Felgi JR, zawieszenia obniżające, kosmetyki Meguiars, Shiny Garage, TuningKingz, Poorboy's oraz wiele innych

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X