Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

stukanie w tylnym zawieszeniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • stukanie w tylnym zawieszeniu

    Jest odpowiedź na temat skrzyni z Golfa 1.9 - totalny złom do wymiany. Nowa ~1200zł. Prawdopodobnie oddaję auto do komisu. :/
    Jest jeszcze opcja, że osoba, która sprzedała auto naszemu pośrednikowi (szwagier...) pokryje koszta naprawy. :>

  • #2
    stukanie w tylnym zawieszeniu

    Witam.Mój tolek oststnio zaczyna mnie troche [ cenzura ].... bo w tylnim zawieszeniu a dokładnie po prawej stronie(jakby w tylnim kole)coś zaczeło pukać po jezdzie na nierównościach.Co to moze być.Gumy na belce wymieniałem jakiś czas temu.

    Komentarz


    • #3
      Spójrz na tylne zawieszenie, czy w wyniku warunków zimowych np. oklejenia śniegiem, który później zamarzł nie dochodzi do uderzania warstwy lodu o elementy zawieszenia. Miałem coś podobnego, jak wjechałem do garażu odpadła bryła lodu i po stukaniu.

      Komentarz


      • #4
        Sprawdź czy osłony amortyzatorów masz całe bo to może być koniec amortyzatora, lub gniazdo mocowania amortyzatora do podwozia.
        skoda octavia elegance 1.9 TDI/110km, 146tk
        _______________________________________
        http://oferia.pl/usluga/item102597-k...-poligraficzna

        Komentarz


        • #5
          Sprawdź wszystkie śruby mocujące belkę do podłogi itd mocowanie amortyzatora, (może to już jego koniec) czy nie masz pękniętej sprężyny a może po prostu koło niedokręcone? Mnie kiedyś chcieli zakosić koło i trzymało się tylko na śrubie antykradzieżowej. Stukało a jak zobaczyłem co jest to mi się słabo zrobiło.
          Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

          Komentarz


          • #6
            Dzieki.Sprawdze w poniedziałek i dam znać jeśli coś znajdę.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X