Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przepływka???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przepływka???

    Bareq, ile to można?
    Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
    Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
    BMW serii 3... Radość z jazdy.

  • #2
    Przepływka???

    cześć,

    dzisiaj fura szła jak ślimak, kontrolka żadna się nie świeci. Nie zążyłem przekroczyć 80 km/h i około 2,5-2,8tys. obr/min bo nie było gdzie a i silnik zimny. Podejrzewam oczywiście przepływkę. Czy są jakieś nowe informacje o przepływomierzach i ich cenach w ASO, czy 450 zł to ciągle aktualna oferta??

    Spróbuję pierw ze spirytem, a potem jadę do ASO VW Chylińscy na diagnostykę, dzwoniłem i przepływka kosztuje u nich 400 zł, a robocizna i diagnostyka 150 zł.

    Aaaa, gdzieś kiedyś czytałem że można spróbować potraktować drut przepływki spirytusem, podobno komuś tam pomogło, ktoś może potwierdzić ten patent??

    PS czy przejście w notlauf objawia się zapaleniem jakiejś kontrolki???
    Outlander
    była OII 4x4 BMM
    już nie ma Octa ASZ super fajna była

    Komentarz


    • #3
      Re: Przepływka???

      Zamieszczone przez bendi
      PS czy przejście w notlauf objawia się zapaleniem jakiejś kontrolki???
      W przypadku przeplywki, jak rowniez przepompowywania turbiny zadna kontrolka sie nie zapala.
      "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
      Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

      STOP ECO-TERRORISM!

      Komentarz


      • #4
        Dla pewnosci mozna machnac podmianke ze sprawna przeplywka - wtedy masz wynik w 2 min - bo tyle zajmuje podmianka
        Jest kilka OCP w ursusie moze ktos sie ma chwile, jakbys nie znalazl nikogo to sie odezwij.

        Komentarz


        • #5
          Re: Przepływka???

          Zamieszczone przez bendi
          Aaaa, gdzieś kiedyś czytałem że można spróbować potraktować drut przepływki spirytusem, podobno komuś tam pomogło, ktoś może potwierdzić ten patent??
          Bendi, ja swego czasu miałem potraktowaną przepływkę preparatem spirytusopodobnym w spray'u o szybkim odparowaniu i zrobił co swoje. Ale jak się ten dezodorant wabił to Ci nie powiem.
          Aha i raczej samo moczenie w spirycie nie zawiele da, ciśnienia potrzeba. k
          aczkolwiek...
          NajtFukinPatrol North-West
          Techno-destroyed by dobrygrzeswawa
          WhitePride :smokedevil

          6,92 s do setki by DGW

          Komentarz


          • #6
            OT: bernardo, kiedy robimy nielegalnego spota garazowego? bo mi sie rodzina szykuje zeby zagracic modownie i moze byc pozniej niezla kicha :diabelski_usmiech

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez xekon
              OT: bernardo, kiedy robimy nielegalnego spota garazowego? bo mi sie rodzina szykuje zeby zagracic modownie i moze byc pozniej niezla kicha :diabelski_usmiech
              OT po raz drugi: zapewne wkrótce trzeba się skrzyknąć k jestem za !
              aczkolwiek...
              NajtFukinPatrol North-West
              Techno-destroyed by dobrygrzeswawa
              WhitePride :smokedevil

              6,92 s do setki by DGW

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez xekon
                Dla pewnosci mozna machnac podmianke ze sprawna przeplywka - wtedy masz wynik w 2 min - bo tyle zajmuje podmianka
                Jest kilka OCP w ursusie moze ktos sie ma chwile, jakbys nie znalazl nikogo to sie odezwij.
                ASZ nie ma innej przepływki niz TDI na pompie???
                Outlander
                była OII 4x4 BMM
                już nie ma Octa ASZ super fajna była

                Komentarz


                • #9
                  kurcze tego nie jestem pewien ale wydawalo mi sie ze to wsio ryba...
                  Purchawa wiesz moze cos na ten temat?
                  Bendi to juz jak chcesz ... jak bedzie taka sama to wiesz gdzie mnie szukac 150 pln piechota nie chodzi....
                  a ja swoja przeplywke zmienilem za cos ok 200 pln

                  A jak nie to przyjedz do mnie razem podjedziemy i zlupimy Zibiego z jego przeplywki bo ma ASZ :diabelski_usmiech

                  Komentarz


                  • #10
                    Jak coś Bendi to też służe pomocą i przepływką ze swojego ASZ :wink:

                    Wygląda na to, że nie długo i mnie to czeka :roll:

                    Komentarz


                    • #11
                      Jak coś to sluze przeplywka 8) ewentualnie można jeszcze zrobić test który ktoś kiedyś opisywał i sprawdzić VAGiem wynik :idea:
                      Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                      http://www.disi-tune.pl
                      Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                      Był WRX
                      Była Octa

                      Komentarz


                      • #12
                        Hello

                        Zamieszczone przez xekon
                        A jak nie to przyjedz do mnie razem podjedziemy i zlupimy Zibiego z jego przeplywki bo ma ASZ :diabelski_usmiech
                        Dajcie znac wczesniej - postaram sie jakos dopasowac.

                        Pozdrawiam
                        Zibi

                        Komentarz


                        • #13
                          Kurcze Bendi masz normalnie oferte sieci serwisowej mozesz wybierac jak w ulegalkach :szeroki_usmiech

                          Komentarz


                          • #14
                            wielkie dziękuję wszystkim za gotowość pomocy,

                            jest jednak pewien problem :roll: , bo przeszło zupełnie, nie wiem o co biega. Na pewno miałem ten objaw więc kwestią czasu jest jego powtórzenie, a za tydzień jadę zapakowany w góry i nie chciałbym mieć problemu z wjazdem pod górkę. Chętny jestem na test VAG'iem ale nie mam kabla i programu. Chyba do spotu poczekam, mogę wziąć laptopa i skorzystać z waszej wiedzy.

                            jeszcze raz dziękuję

                            PS cholera wie czy to na pewno przepływka
                            Outlander
                            była OII 4x4 BMM
                            już nie ma Octa ASZ super fajna była

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez bendi
                              wielkie dziękuję wszystkim za gotowość pomocy,

                              jest jednak pewien problem :roll: , bo przeszło zupełnie, nie wiem o co biega. Na pewno miałem ten objaw więc kwestią czasu jest jego powtórzenie, a za tydzień jadę zapakowany w góry i nie chciałbym mieć problemu z wjazdem pod górkę. Chętny jestem na test VAG'iem ale nie mam kabla i programu. Chyba do spotu poczekam, mogę wziąć laptopa i skorzystać z waszej wiedzy.

                              jeszcze raz dziękuję

                              PS cholera wie czy to na pewno przepływka
                              mozemy sie jakos styknac, albo sprawdzic na spocie
                              Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                              http://www.disi-tune.pl
                              Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                              Był WRX
                              Była Octa

                              Komentarz


                              • #16
                                będziesz Misiek na spocie?? jak tak to super, poczekam do wtroku na razie jest OK.

                                dzięki

                                PS wziąć kompa??
                                Outlander
                                była OII 4x4 BMM
                                już nie ma Octa ASZ super fajna była

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez bendi
                                  będziesz Misiek na spocie?? jak tak to super, poczekam do wtroku na razie jest OK.

                                  dzięki
                                  jak sie umówimy to bedę :wink: czyli będę k

                                  Zamieszczone przez bendi
                                  PS wziąć kompa??
                                  nie 8)
                                  Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                  http://www.disi-tune.pl
                                  Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                  Był WRX
                                  Była Octa

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez xekon
                                    OT: bernardo, kiedy robimy nielegalnego spota garazowego? bo mi sie rodzina szykuje zeby zagracic modownie i moze byc pozniej niezla kicha :diabelski_usmiech
                                    no my nielegala to chyba dzisiaj robimy jak mnie pamiec nie myli
                                    tylko zamiast czeszki bedzie zabojad :diabelski_usmiech
                                    SZŁEM BOKIEM BO NIE SZŁO INACZEJ IŚC
                                    Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      a kto dzis na ten nielagal podjedzie :?: i o ktorej :?:
                                      bylo: Octa I Combi TDI+MTKATOWICE
                                      Jest: 170/365@204/430... cos tam jezdzi :twisted:
                                      Perfect service by DobryGrzesWawa

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        nielegal bedzie transportowo meblowy chyba dzisiaj heheheh godzina mocno nieustalona, bedziemy propagowac info na kanale sms :szeroki_usmiech

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Ja przemyłem przepłuwke benzyna techniczna - kupuje sie ja w aptece. Pomogło troche
                                          DACAR.team

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            nielegal bedzie transportowo meblowy chyba dzisiaj heheheh godzina mocno nieustalona, bedziemy propagowac info na kanale sms
                                            jesli jeszce potrzebna pomoc to czekam na smsa k

                                            [
                                            -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X