Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zero mocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zero mocy

    jeśli już bede mógł to 3 czerwca...myśłe ze można by było wydłużyć okres przyjmowania wpłat??

  • #2
    Zero mocy

    Witam wszystkich serdecznie!

    Jako ze pisze swego pierwszego posta wypadaloby sie przedstawic:Artur mam na imie.Skodzinke mam od jakichs 3-miechow(kombi 4x4 ATD 02 rok 150kkm)i ogolnie zadowolony poza malymi mankamentami.Mam pytanie moze ktos z Was ma mial podobny problemik: podczas jazdy potrafi sie zmulic znaczy zero mocy pedal gazu w podlodze a bryczka nieciagnie,zatrzymuje sie wylaczam zaplon wlaczam spowrotem i jest wszystko ok.Objaw jak zabity filtr paliwowy.Powymienialem wszystkie filtry i jest dalej ten sam objaw.
    Zdaza sie to bardzo zadko ale jednak.Wie ktos moze co to jest?

    Komentarz


    • #3
      Witamy.

      Bardzo prosze zadac sobie troche trudu i przeszukac forum, bo porblem byl opisywany wiele razy.

      Trzeba sprawdzic blad i wtedy bedzie wszystko jasne.
      Ja stawiam na ostatnio popularny problem czyli - zapieczone kierownice spalin w turbinie.
      "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
      Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

      STOP ECO-TERRORISM!

      Komentarz


      • #4
        bylo: Octa I Combi TDI+MTKATOWICE
        Jest: 170/365@204/430... cos tam jezdzi :twisted:
        Perfect service by DobryGrzesWawa

        Komentarz


        • #5
          Dzieki serdeczne za podpowiedz rzeczywiscie jest tego troche na forum nawet juz wiem pod jakim haslem "notlauf" mozna szukac.Jackal ale tu masz racje "szukaj nie gryzie" zgadzam sie z tym na 100 pro.Najpierw wymienie ten zawor N i zobacze co sie bedzie dzialo.Tak na marginesie orientujecie sie ile boli turbina?Wiem Wiem "szukanie nie gryzie"

          Komentarz


          • #6
            Nowa w ASO z 5-7tys moze nie starczyc :lol:
            Nowa poza ASO, jak kupisz tak masz od 1200zl w gore - srednio :diabelski_usmiech
            Spritmonitor.de

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X