Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wywaliło płyn chłodniczy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wywaliło płyn chłodniczy

    Wychodzę z pracy, odpalam szkodnika i świeci się kontrolka niskiego poziomu płynu chłodniczego.Myślę sobie może za mało, ale w sumie mrozów nie ma a ostatnio sprawdzałem... może tak jak kiedyś walniete było zamkniecie zbiornika płynu hamulcowego i wąż wypadał bo ciśnienie za duże. Otwieram maskę, i widzę że płyn jest w zbiorniczku, tyle ile powinno, ale "zarzygany jest cały wiatrak" - i na dole pod nim. Mechanik w piątek dopiero, bo w sumie fury nie potrzebuje przez kilka dni...
    Ktoś ma jakiś pomysł, zbiornik odpada, może chłodnica gdzies walnęła i zleciał- ale z drugiej strony powinien brać ze zbiorniczka a tam nic nie ubyło??? WTF?

  • #2
    Obstawiam chłodnicę.
    www.k-mot.pl
    Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
    Autoholowanie.
    Robert Kulma

    Komentarz


    • #3
      powiem szczerze, też to obstawiam Czyli pewnie w najbardziej optymistycznej wersji jakieś 500 stówek pójdzie
      Ostatnio edytowany przez tomaszwrc; 9994.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez tomaszwrc Zobacz wpis
        powiem szczerze, też to obstawiam Czyli pewnie w najbardziej optymistycznej wersji jakieś 500 stówek pójdzie
        E tam zaraz 500zł... no co Wy, z przesyłką 215 zł BEHR-HELLA plus własna robota.

        http://forum.octaviaclub.pl/forum/oc...hłodnicy-wody

        Skoda to nie mercedes nie jest aż taka droga a równie dobra
        Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
        ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
        Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
        Spalanie - Motostat.pl
        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • #5
          ja tam wolę zawsze zawyżoną wersję a poźniej stwierdzić: oj nie było tak drogo
          A to że nie droga to wiem, przez ostatnie 8 lat aż tak bardzo nie odczułem, a to zapewne wynika z faktu że poza wymianą płynów, tarcz, klocków nie za wiele sie robi

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez tomaszwrc Zobacz wpis
            ja tam wolę zawsze zawyżoną wersję
            a tak tak to wersja dla żony rozumiem

            Zamieszczone przez tomaszwrc Zobacz wpis
            a poźniej stwierdzić: oj nie było tak drogo
            przyjemność dla siebie, że zostało na

            Zamieszczone przez tomaszwrc Zobacz wpis
            A to że nie droga to wiem, przez ostatnie 8 lat aż tak bardzo nie odczułem, a to zapewne wynika z faktu że poza wymianą płynów, tarcz, klocków nie za wiele sie robi
            w rzeczy samej i za to właśnie najbardziej lubię tę "nastolatkę"
            ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
            Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
            Spalanie - Motostat.pl
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • #7
              no właśnie, strzał w dziesiątkę tak drogo miało być a tu proszę

              Komentarz


              • #8
                Dla potomonych, problem nie był w chłodnicy, ale w wężu, który został przedziurawiony przez przeciekającą pompę wtryskową... Coś co chciałem robić w najbliższym czasie ale w innym terminie

                Komentarz


                • #9
                  W jaki sposób się to dokonało, ON przeżarł przewód czy jak?
                  ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                  Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                  Spalanie - Motostat.pl
                  Spalanie - Motostat.pl

                  Komentarz


                  • #10
                    Tak, dokladnie jak piszesz...wiedziałem ze jest delikatny wyciek bo w grudniu altek padł i jak sie okazalo tez od tego... pływał w ropie...

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X