Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Falowanie obrotow

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Falowanie obrotow

    Witam.
    Mam problem z moja Octavką 2002 2.0 benzyna.
    Mianowicie na biegu jalowym, na zimnym i na rozgrzanym silniki faluja obroty w zakresie 850-1000.
    Mechanik wymienil mi sonde lambda, ale problem pozostal. Falowanie widoczne na filmiku.
    Dodatkowo sluchac jakies swisty spod maski oraz gdy np. wcisne przycisk od zamykania szyby , na ulamek seksundy przygasaja swiatla. Powiedzialem mechanikowi o tym, on jednak twierdzi ze to normalne. Czy ktos moze mi podpowiedziec co to moze byc?
    Ponizej link do nagrania "swistu".

    Stream Octavia by tomash 1309 | Listen online for free on SoundCloud

    ​​​​​​​Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez PanOctaviusz; 43235.

  • #2
    Sprawdzone wszystkie przewody oddechowe nie ma gdzieś pęknięcia, nic nie jest poluzowane? Podejrzewam lewe powietrze.
    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
    Spalanie - Motostat.pl
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      wyczyść i zrób adaptacje przepustnicy, ub lewe powietrze. Piski to pewnie pasek osprzętu - naciskasz szybę pobór prądu wzrasta i na chwile dociążasz układ i przestaje. zmien mechanika
      VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
      Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

      Komentarz


      • #4
        To falowanie niby nic nie wnosi, ale bardzo irytuje.. tak samo jak ten swist..tylko, ze ja pol roku robilem full serwis i wymieniony byl kompletny rozrzad i wszystkie plyny.
        dam mu jeszcze jedna szanse z ta przepustnica.A moze znajdze gdzies jakas dziurez ktora zasysa lewizne.
        To twierdzicie, ze ten objaw z przygasaniem swiatel jest normalny? Sprawdzalem aku i jest ok.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X