Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Centralny zamek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Centralny zamek

    Witam. Mam problem z centralnym zamkiem. Skoda Octavia 1U5 1.6MPI 2003r.
    Samochód jest zamknięty. Gdy otwieram go kluczykiem (ponieważ nie posiadam pilota) otwierają się wszystkie drzwi. Nagle zamykają się wszystkie oprócz drzwi kierowcy. Przekaźnik słychać że pracuje. Od środka przyciskiem się nie otwierają. Gdy naciskam przycisk żeby zamknąć to drzwi się otwierają i znów zamykają (oprócz drzwi kierowcy). Co może być nie tak ?

  • #2
    uszkodzony zamek a dokładniej czujnik zamknięcia drzwi ewentualnie przewody. Zapewne po otwarciu drzwi kierowcy nie zapala się kontrolka na zegarach i nie świeci się światło w drzwiach. Po otwarciu zamka mamy 30s na otwarcie drzwi, jeżeli tego nie zrobimy (czujnik nie da sygnału o otwarciu) to drzwi automatycznie zaryglują się.

    Komentarz


    • #3
      Masz najpewniej gdzieś zwarcie na instalacji. U mnie podobnie świrowało, gdy przez uszczelkę od drzwi pasażera leciała woda i robiła zwarcie. Doraźnie wyciągnij bezpiecznik od centralnego i zamykaj każde z drzwi z osobna. Radzę obejrzeć instalację

      Komentarz


      • #4
        sprawdzałeś kody błędów?
        miałem coś podobnego, tylko u mnie po otwarciu z pilota, drzwi same się ryglowały ( dosłownie po chwili).

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X