Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czego się bać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czego się bać?

    Jestem tu nowy. Córka kupiła 1,6 fsi 2006 z przebiegiem ponad 200 000 km. W prasie motoryzacyjnej straszą że silnik zaraz padnie. Jak na razie jest OK.
    Czego się bać? Ma ktoś z podobnym przebiegiem?

  • #2
    Zamieszczone przez Goldwing Zobacz wpis
    Jestem tu nowy. Córka kupiła 1,6 fsi 2006 z przebiegiem ponad 200 000 km. W prasie motoryzacyjnej straszą że silnik zaraz padnie. Jak na razie jest OK.
    Czego się bać? Ma ktoś z podobnym przebiegiem?
    Skoro tak straszą i Kolega w to wierzy to po co Kolega pozwolił na taki zakup...? Teraz to już mleko się rozlało i trzeba jeździć do awarii.
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #3
      Agamek to raczej chyba córka sobie pozwoliła. Nagar, czujnik tlenków azotu, rozciągający się rozrząd - napinacz, to typowe awarie podobno w 1.6 fsi. Jak nic się nie dzieje, to jeździć i się nie przejmować.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
        Agamek to raczej chyba córka sobie pozwoliła.
        Stąd moje pytanie dlaczego wiedząc o takich problemach pozwolił jej na taki zakup?

        Adam... Używam:
        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
        Passek: B6 175KM/366Nm

        Komentarz


        • #5
          Agamek nie chce się czepiać, ale skąd wiesz ile córka ma lat? i że miał na cokolwiek jej "pozwalać" autor wątku?

          Komentarz


          • #6
            Uwielbiam to: SAME AWARIE!!!!!....podobno . Pilnować tego rozrządu czy nie klepie z rana i to byłoby na tyle . Dla malkontentów jest na naszym forum user który ma naklepane ponad 300 tys i dalej jeździ bez większych przygód.

            Komentarz


            • #7
              a tak na zupełnym marginesie, to temat do działu o OII a nie OI

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X