Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapocenia, likwidować?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zapocenia, likwidować?

    Ostatnio zauważyłem zapocenia widoczne na zdjęciu 1 i 2. Nie bardzo potrafię rozszyfrować co to za ustrojstwo.
    Gdyby ktoś mi podpowiedział będę wdzięczny, a gdyby ktoś się wypowiedział jak usunąć i czy w ogóle tykać to juz
    Załączone pliki

  • #2
    Witam
    To zapocenie po lewej stronie to pompa vacum a drugie to z odmy (opary olejowe) standard naszych starych tdi. Jesli nic się nie dzieje to ja bym tego nie ruszał ale niech się wypowiedzą mądrzejsi koledzy :P
    pekool

    Komentarz


    • #3
      Pierwsze zdjęcie to vacum pompa... czy coś tu można zrobić w tym się nie wypowiem.
      Drugie zdjęcie to odma...jest tam oring który można wymienić.

      Komentarz


      • #4
        dzięki za odp. Wniosek - nie ruszam

        Komentarz


        • #5
          Chcesz to zlikwidować tylko dla oka to kup zmywacz do hamulców, pryśnij odrobinę i syf zniknie. Nie zniknie przyczyna ale jak się nie syfi szybko to na kilka tygodni będzie przynajmniej lepiej wyglądać.
          ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
          Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
          Spalanie - Motostat.pl
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • #6
            W vacum pompie pewnie rozszczelnił sie króciec (dlatego przepuscza olej). Lepiej to zrobic zaklepujac młotkiem lub pokleić poxipolem. Z biegiem czasu ta nieszczelnośc doprowadza do straty podcieśnienia dla serva hamulcowego, turbiny, klapki gaszącej itp. Natomiast odmę można profilaktycznie wyczyścić .... to na pewno nie zaszkodzi.
            Była Octa 90 w dizlu teraz jest Rapid w benzynie KONICHIWA... !!!

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X