Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zaświeciła się i zgasła podczas jazdy konewka oleju.Co zrobić?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Czy warto zrobić taki remont? to zależy ile chcesz pojeździć, jak parę lat to chyba warto. Koszt kilka lat temu mnie wyniósł 1,3kpln. Ale wierz mi, jest duży komfort psychiczny jak mam gdzieś jechać dalej, np. Chorwacja ;o)

    Komentarz


    • #27
      Przypomniało mi się jak ze dwa razy na wymianie olejów na zaufanym warsztacie stałem w kolejce przede mną gość wymieniał oleje w świeżo sprowadzonym MB c klasa i kazał wlać dwie sztuki Doktorka i do pełna oleju . Więc może to być też przyczyną mrugania kontrolki po wymianie oleju Możliwe ze ten doktorek zapchał kanały lub smoka itp ale z tego co słyszałem to są najczęstsze usterki po użyciu doktorka

      Komentarz


      • #28
        Jak zdejmiesz pokrywę zaworów to się przekonasz naocznie co miałeś wlewane. Jak zobaczysz czarną smolistą mazię to raczej na pewno motodoktor. Pocieszę cię. Sam to przechodziłem ale w porę to odratowałem. Wymiana uszczelniaczy, pierścieni, regeneracja głowicy ( wymiana zaworów, prowadnic), płukanka silnika i po tym wszystkim silnik odżył. Panewki były zdrowe, nominalne więc nie zmieniałem. Po tej operacji kilka lat temu już przelatał 110tys.km ;o) i nadal żyje.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X