Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spadek obrotów przy przyspieszaniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Spadek obrotów przy przyspieszaniu

    Witam.
    Jakiś czas temu zauważyłem,że przy przyspieszaniu, zwłaszcza dynamicznym Szkodnik czasem się zadławi. Wcześniej nie było to tak notoryczne jak obecnie. Przykład jadę na 3 biegu, chce wyprzedzić dynamicznie przyspieszam i kiedy auto osiąga obroty rzędu 3000, to przymuli go,że spadnie mniej więcej do 2500 i potem idzie dalej.

    Przyznam się bez bicia,że cewki, świecie ani kable zapłonowe nie były przeze mnie wymieniane. Tylko pytanie czy kombinuje w dobrą stronę?

    Ktoś miał podobne przypadłości? Pozdrowienia
    Champ20ns!

  • #2
    Bardzo podobne objawy ja miałem ale to przy silniku 1,9 tdi sa to objawy ( w moim przypadku ) turbiny ( zacierać może się tzw kierownica , zabrudzona ( jak sie uda podeślę filmik o co chodzi Jak również zaworu regulującego z oznaczeniem N75 oraz samego EGR Podstawą jest wymiana przewodów podciśnienia najlepiej wszystkich , koszt nie wielki Filmik tutaj poglądowy
     

    Komentarz


    • #3
      Jutro uderzam do mechanika... myślisz,że coś poza tym można sprawdzić? Nie wiem przepustnicę?
      Champ20ns!

      Komentarz


      • #4
        Zapraszam
        OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

        DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

        Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

        Komentarz


        • #5
          Bo Bedzina mam pol Polski a szkoda. Diagnoza padła na sprzęgło,że się ślizga. Z 4 biegu rusza normalnie bez żadnych zawirowań. Bedzie trzeba obadac sprawe czy nie wystarczy sama wymiana tarcz i docisku. Orientuje się ktos czy w 1.8T AUQ jest dwumas? Pytanie numer dwa czy ewentualnie warto wymienic to na sztywne koło?
          Champ20ns!

          Komentarz


          • #6
            Pewnie już to zrobiłeś ? Ja osobiście wymieniłem docisk i tarczę i wystarczyło ponieważ dwumasa nie biła nie szarpała przy odpalaniu itp
            Ostatnio edytowany przez anoni; 43619.

            Komentarz


            • #7
              Sprzęgło było dojechane wymieniłem i auto żyje jak nowe. Dociski robione były oba
              Champ20ns!

              Komentarz


              • #8
                no nic tylko śmigać , powodzenia

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X