Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia 1.9TDI BKC 105KM Gaśnie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia 1.9TDI BKC 105KM Gaśnie

    Witam!
    Mam problem z octavia 1.9tdi BKC od ojca, problem w tym że auto nie chce odpalić, jak już wleje paliwa do filtra, po kreceniu odpali, pochodzi troche, wypali co ma w filtrze i gaśnie.. sprawdziłem przekaxniki z pompy, bezpieczniki, napięcie na kostce z pompy baku jest na 3 małych pinach, jednakże na tym dużym +sowym nie ma, może zle sprawdzam ale nie moge sie dopatrzyć, no ale tak czy siak prąd dochodzi do pompy więc wątpie że do każdego kabla byłby inny bezpiecznik czy przekaźnik, poprawcie jeśli się mylę. Pompa na krótko podłączona do drugiego aku pracuje, coś tam cicho buczy więc chyba sprawna?
    Co może być przyczyną? Na kompie nie ma błędów, jednym błędem jaki był to EGR, ale on świeci od dawien dawna, po czyszczeniu nie było go pare dni i sie pojawiał i tak sie jezdzilo..
    Przebieg 140kkm, auto salonowe z 2006r.
    Jakieś rady sugestie? Nie wiem czy ryzykować i kupić wkład pompy?
    Może zatkany gdzieś filtr? Też zdałoby się go wymienić bo ma z 1,5 roku, może jakaś nieszczelność? Ale wydaje mi sie ze jakby to byl filtr to juz wczesniej by szarpał albo coś a autko jezdzilo super i w momencie pod sklepem juz nie chcialo odpalic.
    Dodam że czasami ciezko odpalal, tak ze trzepalo silnikiem najczesciej na cieplym.
    Z góry dzięki za pomoc pozdrawiam Dawid

  • #2
    Nikt ci bez oględzin nie znajdzie przyczyny. Chyba, że dojdziesz metoda prób i błędów dziś, jutro, za miesiąc... Poza tym chyba Twój temat na fb już jest kilka dni...
    www.k-mot.pl
    Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
    Autoholowanie.
    Robert Kulma

    Komentarz


    • #3
      Pomyliłeś działy!

      Octavia 1.9 TDI ASV 2004---> FOTKI

      Była Fabia 1 1.4 MPI CLASSIC
      Jest O1 1.9 TDI ASV DRIVE
      Jest RAPID 1.2 TSI CJZD 110 KM RM 2016

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X