Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Coś terkocze na łuku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Coś terkocze na łuku

    Witam wszystkich
    moze ktoś sie spotkał z takim dziwnym terkotaniem (jak przejażdżając te linie przerywane które terkocza) podczas jazdy po łuku i tylko w prawa stronę przy prędkościach od 60km/h (nie terkocze tak szybko jak sie koło obraca) i nie ważne czy na luzie czy nie, dodam tez ze taki objaw jest również podczas zmiany pasa na prawy przy większej prędkości, objaw ten jest tylko na lekkim łuku i czuć lekkie takie wibracje pod lewa stopa, jak juz jest ostrzejszy zakręt to jest cisza.
    z góry dziękuje za podpowiedzi

  • #2
    Kolego u mojej sąsiadki tak terkotało/stukało jak sie rozwarstwiała opona. Dopiero jak jej uszło powietrze okazało sie że ma pęcherz na oponie na wewnętrznej strony auta. Zajrzyj i obejrzyj to dokładnie.

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      sprawdź przeguby i drążki kierownicze. Drążk -i unosisz na podnosniku autko i rusza rękami kołem tak jak byś chciał je skręcić jeżeli wyczujesz luz ewentualnie będziesz słyszał stukanie to drążek/ki do wymiany. A przeguby to w sumie nie wiem jak sprawdzić ale na pewno warto zerknąć na osłony jeżeli jest pęknięta to zapewne przegub uwalony. I jeszcze jedno sprawdź czy aby na pewno masz dokręcone śruby na kołach.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X