Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przeładowanie turbo? Kierownice? + lampka check engine

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przeładowanie turbo? Kierownice? + lampka check engine

    Witajcie, jestem tutaj nowy. Kupiłem skode octavie 2002 r 1.9 tdi ASV 110km. Mam problem, turbo przeładowuje, logi macie tutaj 403 Forbidden

    No i drugi problem, nie świeci mi się lampka check engine, w ogóle, rozbierałem zegary dioda wygląda na sprawną (świeci się gdy przyłożę do niej multimetr). Czy tę lampkę da się wyłączyć komputerem? Może ktos to zrobił ( nie - nie jest zaklejona taśmą ta lampka czy cos). Pozdrawiam.
    VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

  • #2
    Co do lampki to masz chyba za starą octavię. Dawno temu był o tym temat na forum i bodajże od 2004 roku check engine działa. U mnie 2001 rok i chceck też się nie świeci.
    Co do przeładowania to czy kierownice stoją łatwo sprawdzić, wystarczy zobaczyć czy ręką możesz ruszyć sztangą. Oczywiście najlepiej byłoby do tego zdjąć cięgło od gruszki (wtedy powina sztanga powinna lekko chodzić w całym zakresie), ale nawet z zapiętą gruszką jeśli dasz rade ruszać geometrią to przyczyna przeładowania raczej leży gdzie indziej.

    Komentarz


    • #3
      A więc po co dioda w zegarach w takim razie? Pewnie masz rację, bo jak widzę teraz filmy na yt z odpalań to u jednych jest a u drugich nie... A co do kierownic to postaram sie to sprawdzić jutro.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X