Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

teleskop tylnej klapy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • teleskop tylnej klapy

    Nie znalazłem podobnego tematu, a chciałbym się kolegów poradzić:
    czy tylna klapa (liftback) po otwarciu powinna się sama unosić do góry, ew. z użyciem tylko niewielkiej siły? Bo podejrzewam koniec żywota siłownika/-ów, gdyż moja unosi się ledwie kilka centymetrów i trzeba się wysilić by ją podnieść, a przy zamykaniu dość mocno trzaska?
    A jeśli zmieniać, to na jaką markę polecacie, bo aledrogo pokazuje spory rozrzut cenowy

  • #2
    W tym modelu to klapa sama się nie podnosi . Pewnej siły trzeba użyć ( raczej niewielkiej ) . Jeśli po otwarciu klapa nie opada do sprężyny gazowe są jeszcze o.k. Warto co jakiś czas przesmarować zawiasy tylnej klapy oraz porządnie wyczyścić miejsca gdzie wchodzi ruchoma część teleskopu ( w tych miejscach gromadzi się syf ) i powinno być lepiej . Co do teleskopów na aledrogo to się nie wypowiadam . Generalnie jakość zamienników schodzi na psy .... Tych najtańszych raczej bym unikał . U mnie też przy zamykaniu mocno trzaska

    Komentarz


    • #3
      Chyba tylko oryginalne siłownik zdają egzamin i działają długo ale niestety cena jest kosmiczna. Zamienniki jak to zamienniki...trudno się spodziewać świetnego działania. U siebie założyłem siłowniki z Krosna...efekt taki sobie.
      Tutaj masz trochę w temacie...

      Siłowniki klapy tylnej - Octavia Club Polska

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X