Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lamka przy otwarciu drzwi octavia l oraz drugi kluczyk zgrzyt rozrusznika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lamka przy otwarciu drzwi octavia l oraz drugi kluczyk zgrzyt rozrusznika

    Witam takie pytanie czy po otworzeniu drzwi kierowcy lub pasażera na zegarach powinna zapalić się jakaś lampka? Dodam że otwierając drzwi lampka na drzwiach jak i oświetlenie wnętrza działa .2 sprawa to taka że w 1 kluczyku centralny dziala z pilota a w 2 kluczylu dioda mruga ale drzwi sie nie da otworzyć kluczyk zwykły dwa guziki.3Problem to po odpaleniu auta jeszcze przez około 1 sek rozrusznik dziwny dzwiek daje takie bziuuczytałem na forum że może być suchy co to oznacza że trzeba go nasmarować?

  • #2
    Zamieszczone przez siepak1 Zobacz wpis
    Witam takie pytanie czy po otworzeniu drzwi kierowcy lub pasażera na zegarach powinna zapalić się jakaś lampka?
    Podejrzewam, że Twój licznik nie ma kontrolki otwartych drzwi.

    Zamieszczone przez siepak1 Zobacz wpis
    2 sprawa to taka że w 1 kluczyku centralny dziala z pilota a w 2 kluczylu dioda mruga ale drzwi sie nie da otworzyć kluczyk zwykły dwa guziki.
    Sprawdzałeś baterię w nim?

    Zamieszczone przez siepak1 Zobacz wpis
    3Problem to po odpaleniu auta jeszcze przez około 1 sek rozrusznik dziwny dzwiek daje takie bziuu
    Wg. mnie bendiks nie odbija i koło jeszcze chwilę nim kręci. Pewnie o to chodzi z tym smarowaniem.
    Wymontuj rozrusznik i daj go na przegląd.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Konteolka jest jak kupowałem skodę to przez chwilę mrugneła,widziałem na yt też filmik jak po przekręceniu kluczyka w aucie wydobywa się takie 3 pip pip pip mnie cisza octavia po lifcie 2001r bateria sorawdzona sprawna,z tego 2 kluczyka auto można normalnie odpalićale centralny nie działa.

      Komentarz


      • #4
        Te pip pip pip to czujnik niezapiętych pasów kierowcy. Swego czasu chciałem jeszcze pasażera przód podłączyć pod to, tylko fotel z anglika trzeba . Być może nie masz kontrolki (ja w swojej starej też nie miałem - classic ), albo ten pipczek masz zepsuty.
        Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
        Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

        Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
        Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

        Komentarz


        • #5
          Pik pik to ten czujnik? U mnie przy zapłonie pojawia się kontrolka od nie zapiętych pasów, też mam to pikanie, lecz jak jadę z nie zapiętym pasem to nic mi nie pika, powinno tak być, czy mam coś zmostkowane, "zmodzone" przy czujniku? Pamiętam, że w Passacie B6 miałem problem z tym czujnikiem, pokazywało że pasy są nie zapięte pomimo iż były, oddałem samochód do elektryka i śmiga jak powinno. To było szmat czasu temu, więc nie pamiętam czy on wymienił ten czujnik, czy kostkę.
          Trochę odbiegłem od tematu, swoją drogą Octavia Tour także ma kontrolkę od drzwi na desce rozdzielczej.

          Komentarz


          • #6
            U mnie nie pali się nic jak pasy nie zapięte czy z wymintowaniem rozrusznika nie ma jakiß większych problemów?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Adzis Zobacz wpis
              U mnie przy zapłonie pojawia się kontrolka od nie zapiętych pasów, też mam to pikanie, lecz jak jadę z nie zapiętym pasem to nic mi nie pika, powinno tak być, czy mam coś zmostkowane
              W O1 tak powinno być.

              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #8
                przeczytaj to [FAQ] Czyszczenie i smarowanie rozrusznika - Forum.VWGolf.pl przesmaruj i smigaj..

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X