Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Syk po odpuszczeniu hamulca

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Syk po odpuszczeniu hamulca

    Koledzy i koleżanki,
    problem zaczeło być słychać z tydzień temu, bardzo żadko, teraz właściwie jak poznałem kiedy to się dzieje to wydaje się że częściej.
    Przy gwałtowniejszym, mocniejszym wciśnieciu hamulca, np. przed progiem zwalniającym, po odpuszczeniu hamulca, po sekundzie może pół, słychać syczenie, takie tsssssss.
    Coś poważne? Ze wstępnego rekonesansu w googlu może być nieszczelność w przewodach lub problem z serwem hamulców, ktoś coś miał takiego?

  • #2
    Odpowiem sam sobie. Znajomy mechanik stwierdził żeby się nie przejmować. Przy pedale hamulca jest jakaś guma która sparciała, ale nie idzie tego dostać w sklepie. Tylko w ASO. No i ponoć bez problemu można z tym jeździć.

    Komentarz


    • #3
      Na postoju z odpalonym silnikiem, jak wciśniesz pedał hamulca też słychać syczenie ?.

      Jeśli tak to znajdź gdzie syczy i wymień tą część.

      Komentarz


      • #4
        mam tak w Focusie 1.6 tdci takie syczenie od roku i się nie nasila. To mieszek (guma, o której piszesz) przy serwie od strony pedału naderwany i bierze tam lewe powietrze trochę, pewnie trzeba wymienić całe serwo, bo wątpię, że ten sam mieszek się da, albo olać temat jak się dźwięk nie nasila.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Michał Segen Zobacz wpis
          Na postoju z odpalonym silnikiem, jak wciśniesz pedał hamulca też słychać syczenie ?.

          Jeśli tak to znajdź gdzie syczy i wymień tą część.
          Przeczytaj co napisałem, bo wyraźnie jest napisane że znalazłem miejsce i nei da się go wymienić ot tak.



          Jest tak jak mówi sew1981 . Jest tam jakaś guma /mieszek od strony pedału hamulca, jest skreszała i trochę bierze lewizny tam. O dziwo mechanik poszperał poszperał i teraz już tego nie słychać. Ale też mówił że samej tej częsci nei dostanie, ewentualnie z serwerm, albo w ASO może...
          Ostatnio edytowany przez zwonko; 41249.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X