Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dziwne wibracje przy przyśpieszaniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dziwne wibracje przy przyśpieszaniu

    witam wybieram się w długą trasę i ost byłem w bieszczadach zauważyłem że podczas obciążania silnika (nie zamulania i dawania gazu na chama ) tylko normalnie od 2000 obr w górę czy to prosta czy z góry skoda wchodzi w dziwne wibracje takie telepanie zawieszenie ok tak mechaniory gadają.... myślę o przegubie wew. lub jakiś gumach w zawieszeniu...? na mocnym mrozie po wiem tak że mniej jest to wyczuwalne... ale jest... ktoś coś może podpowie co pierwsze atakować żeby nie pójść w koszta....o1 1.9 tdi 110 2000r kombi

  • #2
    Sprawdź ciśnienie w kołach, kiedyś też tak miałem w golfie i po dopompowaniu kół dziwne wibracje podczas przyśpieszania ustąpiły.

    Komentarz


    • #3
      jutro to zobaczę bo trochę się boje szwagrowi kiedyś fest telepało i po roku dziura w skrzyni...

      Komentarz


      • #4
        U mnie tak telepało dziwnie na boki przy przyśpieszaniu i po wymianie półosi z przegubami wewnętrznymi się uspokoiło. Na forum pisali że albo wewnętrzne albo półosie a że trafiłem w dobrej cenie komplety to wymieniłem. Po wyjęciu okazało się że przeguby były w kiepskim stanie i na wieloklinie na półosiach był luz. Sąsiad w golfie 4 miał podobny przypadek i wymieniał to samo co ja.
        Robert

        Komentarz


        • #5
          właśnie to jest to albo to albo to i sam nie wiem bo czuć tak samo z każdej str i nie wiem... sam co pierwsze atak czy gumy w zawieszeniu czy przeguby? ale muszę... coś...

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X