Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1, 1,6 BFQ, 2005r] jakie łożysko do sprężarki klimatyzacji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1, 1,6 BFQ, 2005r] jakie łożysko do sprężarki klimatyzacji

    Witam.

    Zauważyłem luz na kole pasowym sprężarki klimatyzacji, aby nie wymieniać całego koła bo to spory koszt chciałem wymienić same łożysko, tylko chciałbym kupić łożysko przed rozebraniem. Czy ktoś się orientuje jakie należy kupić łożysko żeby pasowało?


  • #2
    Najczęściej występuje 35x55x20, ale najbezpieczniej się upewnić po numerze sprężarki.

    Komentarz


    • #3
      Dziękuję za podpowiedź

      Komentarz


      • #4
        Jestem po demontażu sprężarki. Tzn. zrobił to mój kolega mechanik, i okazało się że łożysko jest dobre a luz powstał na trzpieniu na który od wewnątrz wchodzi łożysko. Ten trzpień jest aluminiowy, jest to element na stałe wbudowany w sprężarkę. Pozostała mi chyba wymiana w sumie sprawnej sprężarki, czy może ktoś miał podobny problem i jakoś inaczej sobie z tym poradził?

        Komentarz


        • #5
          Witam,
          miałem właśnie podobny problem.
          Panowie z warsztatu poradzili sobie w ten sposób, ze kupili na allegro uszkodzoną sprężarkę ale z dobrą obudową. Przełożyli wnętrzności z mojej do pozyskanej obudowy-korpusu i wszystko działa. Koszt ok. 180zł
          Pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            Dziękuję za podpowiedzi. Skończyło się na tym, że kupiłem regenerowaną sprężarkę i wszystko chodzi jak trzeba.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X