Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piszczące drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Piszczące drzwi

    Witam! Jeśli umieszczam temat nie w tym dziale co trzeba to z góry przeprasza. Mam problem z piszczącymi drzwiami pasażera z tyłu z lewej strony, wystarczy najmniejsza nierówność na drodze a drzwi piszczą o uszczelkę, na uszczelce od strony słupka B widać, że jest mocniej gnieciona przez drzwi ponieważ jest odkształcona. Czy jest jakiś domowy sposób na regulacje tych drzwi czy czeka mnie wizyta u blacharza?
    Pozdrawiam

  • #2
    Myślę że jeżeli masz odpowiednie narzędzia...cierpliwość i czas może próbować poprawić ustawienie drzwi.
    Mniemam z twojego opisu że drzwi nazwijmy to "wchodzą' za głęboko do środka przy słupku..?

    Komentarz


    • #3
      Na to wychodzi, jakich narzędzi i jakie kroki muszę podjąć, aby poprawić ułożenie drzwi?

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez poldek1232 Zobacz wpis
        Witam! Jeśli umieszczam temat nie w tym dziale co trzeba to z góry przeprasza. Mam problem z piszczącymi drzwiami pasażera z tyłu z lewej strony, wystarczy najmniejsza nierówność na drodze a drzwi piszczą o uszczelkę, na uszczelce od strony słupka B widać, że jest mocniej gnieciona przez drzwi ponieważ jest odkształcona. Czy jest jakiś domowy sposób na regulacje tych drzwi czy czeka mnie wizyta u blacharza?
        Pozdrawiam
        Kolego przerabiałem ten temat u siebie. Pryskałem silikonem płynnym po uszczelce i nic to nie dało, rozbierałem drzwi i ustawiałem tapicerkę i dalej piszczało na nierównościach. Potem smarowałem zamek w drzwiach od strony drzwi i dalej piszczało. W końcu gdzieś wyczytałem że problem tkwi w tej części zamka czyli na tzw podgiętym drucie wchodzącym w zamek w drzwiach. Wystarczy popuścić śruby i delikatnie pobawić się ustawieniami. U mnie pomogło w 100%. Sprawdź to u siebie. Wystarczy klucz torx i trochę cierpliwości.
        "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo - na pewno to zepsujesz"
        PRAWO MURPHY'EGO

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X