Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prośba o ocenę tarcze + klocki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prośba o ocenę tarcze + klocki

    Witam założyłem klp przód i tył nowych klocków oraz tarcz. Na nowym zestawie zrobiłem ok 30km a dzisiaj zauważyłem taki oto efekt:



    oraz



    A tak wygląda tył:



    Dodam że lewa/prawa strona z przodu wygląda tak samo. Chodzi mi wew część tarcz czy tak ma być na początku? Przy okazji wymiany tarcz wymieniłem płyn hamulcowy na oryginalny kupiony w salonie Skody.

    Ostatnio edytowany przez SuchyX; 2510.
    Navi:Asus A639+mod(416@640Mhz)
    Mobil:Uniden PC 68 Elite<->Sirio Performer 5000/dziurka

  • #2
    Wszystko jest w porządku, klocki w miarę zużycia zaczną "brać" całe tarcze, zostać może jedynie rant.

    Komentarz


    • #3
      Ja ostatnio wymienialem z przodu i podobnie sie zcieraja. Dobrze jest , uwazaj zeby goracymi w wode nie wjechac .

      Komentarz


      • #4
        Wszystko tutaj jest w porządku. Nowe klocki hamulcowe muszą się "ułożyć" do tarcz. Po jakimś czasie dotrą się do siebie i będzie już ścierało całym klockiem. Oczywiście przy wymianie prowadnice klocków oczyściłeś i nałożyłeś pasty hamulcowej? Pamiętaj aby przez jakiś czas starać się nie hamować gwałtownie z dużych prędkości, żeby się tarcze nie wykrzywiły.

        Komentarz


        • #5
          A zaciski przesmarowane, czy tylko tloczki wcisniete i heja do przodu ??
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Wszystko miałem przesmarowane i przeczyszczone oraz poszła wymiana płynu hamulcowego. Teraz są brzytwa hamulce.
            Navi:Asus A639+mod(416@640Mhz)
            Mobil:Uniden PC 68 Elite<->Sirio Performer 5000/dziurka

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X