Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uszkodzona dźwignia klapy ciepłe zimne powietrze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Uszkodzona dźwignia klapy ciepłe zimne powietrze

    pewnego dnia podczas jazdy usłyszałem pstyk i z nawiewu zaczęło lecieć gorące powietrze i tylko gorące. Zdjąłem schowek ale nic to nie dało dopiero jak polozyłem sie głową na wycieraczce zobaczyłem ze dźwignia od klapy cieple zimne wyleciała z tej wielkiej puchy dmuchawy... Widzę ze ma cos tam odłamane wsadzilem spowrotem dwa obroty pokretłem od ciepla i znow wylecialo o tyle pomoglo ze leci powietrze letniawe czyli cos przełozyło... Chcialem jeszcze naprawic i wsadzilem w ten otwór po dźwigni palec i chyba przesunalem ta klape na tyle ze nie reaguje teraz na dzwignie... Prosze o pomoc jak mam sie do tej klapy dostac co rozebrać zeby to w jakikolwiek sposob naprawic. Czy wystarczy zdjąć środek kokpitu co jest razem z tunelem? Czy muszę wszystko rozebrać i wywalić?

  • #2
    Chyba musisz zdemontować konsolę środkową i dobrać się do puszki/obudowy nagrzewnicy. Poszukaj wątku o wymianie deski rozdzielczej (nie jestem pewien ale zerknij w dziale FAQ) tam może coś podpatrzysz.
    Trochę może być tutaj ale to nie jest ten wspomniany wątek o wymianie deski.
    OI Wymiana nagrzewnicy wersja z klima manualna. - Octavia Club Polska
    o tu masz to co chciałem
    [O1] Wymiana deski rozdzielczej - Octavia Club Polska
    Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
    Spalanie - Motostat.pl
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      Zobacz czy linki sa proste i niepospadaly. Te co ida do klapki od pokretla.

      Komentarz


      • #4
        linki nie pospadały spadła cała dźwigienka zrobie zaś zdjęcie

        Komentarz


        • #5
          A więc sprawa rozwiązania 3 h roboty i po klopocie. Rozebrałem pulpit środkowy wraz z tunelem i dotarłem do klapy... tam palcem zrobilem dziurkę w piance zeby ja jakos chwycic i ustawic tak zeby dźwignia z dołu weszła. Dźwignie z dołu wkleiłem na klej i złożyłem wsio do kupy.... Działa wzorowo oczywiscie dziure po palcu zakleiłem.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X