Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oktawia 1 1.6 SR 98

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oktawia 1 1.6 SR 98

Kupiłem od oszusta dealera (na wnuczka) sprowadzoną z Niemiec Skodę. Pięknie pali, równo pracuje, tylko jak gwałtownie nacisnę pedał przyspieszenia, najpierw się zadławi dopiero po chwili wchodzi na obroty, to samo jest przy wyprzedzaniu słabnie przez chwilę zanim wejdzie na obroty mimo że pedał jest na maksa. Jeżdżę po fachowcach ci mówią co chcą itp. jeden nawet zauważyłem na ekranie komunikat "brak komunikacji" a on stwierdził że wszystko w porządku nie ma żadnych błędów dwóch innych niby błędy usunęli ale jest to samo jeden stwierdził trzeba wymienić sondę lamda, wymieniłem. przemyłem przepustnicę, przepływomierz, nowe świece i kable, filtry olej, a "samochód nic sobie z tego nie robi"jak było tak jest. W mechanice nie jestem całkiem zielony, (zmierzyłem ciśnienie 11,5-13 atm) samouk, ale wszystkie samochody jakie miałem naprawiałem sam. Radźcie kochani "Ludkowie" dziadkowi, bo oszust miał. "panie jak będzie cokolwiek szwankowało pan dzwoni ja przyjeżdżam i naprawiam, albo pan przyjeżdża do mnie" No cóż nawet w kościele i partii mówili że Polak, Polakowi, powinien ufać? - HIHIHIHIHI - jak kaczor Tuskowi i odwrotnie.

dolot szczelny ? jak wyglada filtr powietrza?
    226KM 320NM

Komentarz

Pracuję...
    X