Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dziwne zachowanie silnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dziwne zachowanie silnika

    Witam kolegów mam problem moją Octavią1 1.6 Benz. Kiedy jadę na 1 biegu na zimnym silniku to auto delikatnie szarpie innym razem jak naduszam pedał gazu obroty rosną a auto nie przyśpiesza dodam ze w lutym wymieniłem kompletnie sprzęgło.Dlaczego tak się dzieje?proszę o pomoc
    Pozdrawiam Marcin.

    psroszę nie sugerować się silnikiem w profilu.

  • #2
    Podepnij komputer, po drugie zainteresuj sie przepustnica to bolaczka , przewody podcisnienia i inne uszczelki posprawdzaj . Z tego co napisales niema 1 odpowiedzi.

    Komentarz


    • #3
      A co mam sprawdzic w przepusticy na co zwrócić uwagę

      Komentarz


      • #4
        To przeczyść przepustnice jak pisze Ptasznik

        Komentarz


        • #5
          A co najważniejsze napisz o jaki silnik chodzi?

          Komentarz


          • #6
            W profilu 1.6mpi pisze o 1.6 a pod spodem zeby sie niesugerowac

            Komentarz


            • #7
              Wiem troszke namieszalem to jest 1.6 sr benzynka

              Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

              Komentarz


              • #8
                Jeżeli obroty rosną, a auto nie przyspiesza, ewidentnym problemem jest sprzęgło.

                Komentarz


                • #9
                  Sprzeglo mam nowe w kwietniu montowane, dzisiaj nowy objaw 2 bieg auto nie chce jechac i slyszalem 2 stukniecia jak by z silnika

                  Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Cinq Zobacz wpis
                    Sprzeglo mam nowe w kwietniu montowane, dzisiaj nowy objaw 2 bieg auto nie chce jechac i slyszalem 2 stukniecia jak by z silnika

                    Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
                    Objawy które podajesz ukazują iż na 99% jest to sprzęgło, tak jak napisał wyżej kolega Utek . Ja również jeździłem z takimi objawami około roku, bo pojawiały się tylko przy gwałtownym wyprzedzaniu więc aż tak mi nie przeszkadzało - jak dałem do mechanika to diagnoza była jednoznaczna: SPRZĘGŁO, po wymianie problem ustał.

                    I co z tego, że nowe? Może ty albo ktoś z użytkowników auta nie potrafi jeździć
                    W dodatku wcześniej pisałeś, że luty, a teraz, że kwiecień... hmmm...

                    Komentarz


                    • #11
                      Autem jeżdżę tylko ja i nikt wiecej jezdzic potrafię przynajmniej tak mi się wydaje a czy to luty czy marzec to chyba naj mniej ważne

                      Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

                      Komentarz


                      • #12
                        Nie ma innego elementu w aucie którego awaria powodowałby takie objawy. Można jeszcze zerwać przeguby lub złamać półoś, ewentualnie zmielić tryby w skrzyni biegów, ale wtedy już się nigdzie nie pojedzie.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ok roumiem bo przepustnica nie daje takich objawów?

                          Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

                          Komentarz


                          • #14
                            Witam prawdopodobnie rozwiazalem ten problem, przyczyną byl stary olej w skrzyni biegów jak i jego niedobór

                            Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X