Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kręci a nie odpala

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kręci a nie odpala

    Witam serdecznie.
    Prosiłbym o pomoc jeśli jest ktoś w stanie a mianowicie:
    Jadąc samochodem przy niskiej prędkości ok 15km/h sasmochód nagle zgasł i nie mogę go ponownie odpalić. Któregoś dnia niby załapał ale pracował nierówno na bardzo niskich obrotach i po kilkunastu sekundach zgasł.
    Akumulator i rozrusznik super kręci ale nic poza tym. Wcześniej miałem kilka razy problem podobnego typu że nie mógł odpalić ale przy próbie wrzucenia biegu 1 lub wstecznego po kilku sekundach zaskakiwał. Teraz już nawet to nie przynosi efektu. podpiąłem pod niego urządzenie diagnostyczne VAG-SCAN i przy komunikacji z silnikiem wyskoczył następujący błąd ktory próbuję usunąć i niby się udaje ale po ponownym wyszukiwaniu błędów pojawia się ponownie:
    >18263
    MAGISTRALA UKŁADU NAPĘDOWEGO - MONITOROWANIE WERSJI OPROGRAMOWANIA SPORADYCZNY:

    Nie sprawdzałem nic prócz bezpieczników Przekażniki tylko sprawdzałem czy nie są gdzieś niedociśnięte
    te nic poza tym nie znam się za bardzo na elektryce itp. sprawdziłem tylko czy wtyczki gdzieś nie są porozłączane kable raczej nie poprzecierane i nie mam pomysłu gdzie jeszcze mógłbym coś posprawdzać.
    DZIĘKUJĘ BARDZO z góry za każdą pomoc.
    Załączone pliki

  • #2
    Po pierwsze nic nie piszesz jaki silnik.Szukaj usterki gdzie indziej.
    Skoda Superb II Ambition
    2.0 TDI CR 170 KM

    https://www.facebook.com/kjautoelektronika/

    Komentarz


    • #3
      Faktycznie pominąłem wszystko zaraz się poprawie

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X