Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wymiana filtra paliwa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wymiana filtra paliwa

    witam panowie potrzebuje szybko pomocy przy wymianie filtra paliwa lekko mówiąc uj.....te szybko złączki i pasuje to jakoś przerobić ,pytanie czy ktoś przerabiał te węże bo jeden ten spod baku jest krótki czy muszę zwalać bak czy jakoś ta się to obejść

  • #2
    Ja zmieniałem, ale nowe szybko-złączki dostałem z nowym filtrem. Chyba że rozwaliłeś gniazdka zaciskowe to lipa :-(

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      no właśnie gniazda i jak teraz to ogarnąć myślę założyć węża na węża ale jeden ten od baku jest krótki ,wiec pytanie czy dam rade z podnośnika opuścić trochę bak czy musi być kanał bo jak tak to lipa....bo kanału brak

      Komentarz


      • #4
        To tu nie pomogę, u mnie poszło sprawnie.
        Powodzenia.

        ...Moje Cappuccino MPi...

        jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
        sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
        wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

        Komentarz


        • #5
          Nic jadę na kanał ściągnę zbiornik i wymienię nowe przewody na gumowe już to robiłem w hondzie ale był lepszy dostęp...

          Komentarz


          • #6
            Witam obeszło się bez ściągania zbiornika bo to nie takie proste,natomiast opuściłem go trochę i wymieniłem cały przewód od góry od zbiornika do filtra i od filtra do silnika na nowy o niebo lepiej...

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Harrikson Zobacz wpis
              Witam obeszło się bez ściągania zbiornika bo to nie takie proste,natomiast opuściłem go trochę i wymieniłem cały przewód od góry od zbiornika do filtra i od filtra do silnika na nowy o niebo lepiej...
              TY!!!!!!!!!!!!!

              ...Moje Cappuccino MPi...

              jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
              sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
              wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X