Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyciek paliwa po zimnej nocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wyciek paliwa po zimnej nocy

    Cześć, od jakiegoś czasu cieknie mi paliwo. Nie wiem dokładnie skąd ale mam mokre przewody idące bezpośrednio pod króćcami wychodzącymi z pompy paliwa. Jest jakieś szczególne miejsce gdzie najczęściej jest wyciek? Oczyściłem dzisiaj całość zmywaczem do hamulców tak więc jest sucho. Zobaczymy po nocy jak to będzie wyglądało. Poniżej zdjęcia.

    Cała osłona dolna jest w paliwie.
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez lukas_jg; 22416.
    Zgrywanie wsadów z kości, programowanie BIOS, programowanie pamięci.

  • #2
    Na tą chwilę wyczyściłem wszystko szczoteczką i jeszcze raz zmywaczem do hamulców. W zapasie czeka już zestaw uszczelek do pompy. Czekam tylko na klucze. Na tą chwilę wymienione jedynie dwie uszczelki miedziane, które są na powrocie do pompy (tam gdzie idzie wąż powrotny od wtryskiwaczy)
    Zgrywanie wsadów z kości, programowanie BIOS, programowanie pamięci.

    Komentarz


    • #3
      Powodem wycieku było uszczelnienie na tej dużej trójkątnej śrubie na głowiczce pompy paliwa. Aby to naprawić wystarczyło odkręcić przewody paliwowe idące do wtryskiwaczy. Wymieniamy oring, skręcamy dobrze przewody pliwowe do króćców na głowiczce a do wtryskiwaczy skręcamy jedynie minimalnie. Zakręcamy silnikem w celu odpowietrzenia pompy. Jak "tryśnie" paliwem to skręcamy całość dobrze. Gotowe
      Zgrywanie wsadów z kości, programowanie BIOS, programowanie pamięci.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X