Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Demontaz tylnej klamki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Demontaz tylnej klamki

    Witam ponownie jak wyjąc tylna klamkę wszystko zdemontowałem i trzyma mnie linka od klamki od wewnątrz nie mogę jej odpiąć może od zewnątrz jak się demontuje klamkę jest jakiś zatrzask jak go zdemontować,bo mi się wydaje ze odpina się linkę od zewnątrz,pozdro moja to skoda octavia 1.6sr 1998 rok

  • #2
    Ja jak rozbierałem drzwi lewe i prawe przednie to klamkę trzymała linka i trzeba było popuścić śrubę od czoła drzwi przez dziurę nad zatrzaskiem zamka.

    tu na filmie gość opisuje o co chodzi z tą linka i klamką - może tak jest tez z tyłu


    a tu chyba jest tył


    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      Tutaj nadal niema jak rozbiera się klamkę z zewnątrz i odpina linkę od klamki

      Komentarz


      • #4
        jak się poluźni tą śrubę to klamka jest bez oporu i wychodzi więcej a jak wyjdzie możesz wyjąć wtedy zakończenie linki.

        ...Moje Cappuccino MPi...

        jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
        sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
        wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

        Komentarz


        • #5
          Ok jeszcze raz to oblukam,dzięki

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Harrikson Zobacz wpis
            Ok jeszcze raz to oblukam,dzięki



            Kurde nie mam teraz u siebie O1 bo bym Ci zdjęcia zrobił.
            Na tym czeskim filmie 0:51 jest przez ułamek sekundy widok na dziurę - w niej jest najprawdopodobniej śrubka trzymająca. Tylko z tego co pamiętam trzeba ją odkręcać delikatnie żeby nie wpadła do drzwi (ja jak robiłem zamek z przodu to nie wiedziałem o tym i wykręciłem ją całkiem i była masakra) . Ona w pewnym momencie spowoduje że klamka będzie luźna.

            A wygląda to mniej więcej tak




            [IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/forum.vw-passat.pl\/applications\/core\/interface\/imageproxy\/imageproxy.php?img=http:\/\/taligentx.com: Collections\/passat\/images\/large\/dlm_10_exterior.jpg&key=3b6ed427ec8c2337e68be224a86887dcb55096bf84db9bd32b4db119d981901f"}[/IMG2]A tu jest poglądowa instrukcja - chodzi o śrubkę 6

            Ostatnio edytowany przez Przemek_i; 26272.

            ...Moje Cappuccino MPi...

            jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
            sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
            wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

            Komentarz


            • #7
              wszystko ok ale to pokazuje klamkę przód z wkładka a mi chodzi o tylna i w dziurce w drzwiach co jest zaślepka ja niema żadnej śrubki,czy z zewnątrz niema jakiegoś zatrzasku

              Komentarz


              • #8
                klamka tył
                c3808d4bc9ae7f14d6da14ad6476f0e9-0.jpgc3808d4bc9ae7f14d6da14ad6476f0e9-1.jpg
                O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                =================================================

                Komentarz


                • #9
                  Dzięki kolego teraz widać za co się brać,pozdro

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X